Airmax Internet Opinie

Internet AirMAX to zaufany dostawca usług internetowych, który od lat wytrwale wzmacnia swoją pozycję na krajowym rynku usług telekomunikacyjnych. Swoje usługi kieruje przede wszystkim do firm, a także do jednostek samorządowych oraz wszystkich innych grup klientów chcących korzystać z produktów i usług telekomunikacyjnych na znakomitym, światowym poziomie. Rozmiar spółki czy przedsiębiorstwa, region Polski ani zakres działania nie stanowią dla nas żadnego problemu. Dla każdego dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wdrażamy pionierskie, elastyczne w szerokim zakresie rozwiązania, które standardowo jesteśmy w stanie dostosować do wyzwań komunikacyjnych firmy.

Naszą misją jest zagwarantowanie klientom bezkompromisowego poziomu bezpieczeństwa i ciągłej sprawności pracy systemów teleinformatycznych. Aby było to możliwe zakupiliśmy automatyczny, inteligentny system kontroli, który kontrolowany jest przez team wybitnych inżynierów oraz świetnie wyszkolonych techników. Niewzruszalną stabilność sieci AirMAX Internet gwarantują wdrożone procedury bezpieczeństwa. Wybrane przez nas centra danych są gotowe na każdego rodzaju sytuacje, w związku z tym możemy zareagować od razu oraz efektywnie zapobiegać problemom.

Oferujemy całościowe produkty i usługi: Internet wraz z pakietem usług, wynajem łączy, usługi głosowe oraz usługi hostingowe. Oferujemy także hoteling serwerów.

W przypadku pojawienia się wątpliwości, zamawiający mogą w każdej chwili liczyć na pomoc działu technicznego, który komunikuje się prostym językiem. Wiedzą, że rozmawiają z prawdziwymi ludźmi, a nie z automatyczną infolinią.

Zachęcamy do rozmowy z handlowcem AirMAX Internet. Nasi handlowcy z chęcią opowiedzą Ci o dostępnych produktach i usługach oraz stworzą ofertę dostosowaną do konkretnych potrzeb i realizowanych zadań. Szczególnie rekomendujemy szybki i niezawodny Internet światłowodowy Wrocław. To zaawansowane rozwiązanie, oferowane także w pozostałych miastach i wsiach Dolnego Śląska.

  • Nie wymagamy podpisywania czegokolwiek przed wdrożeniem – do każdego łącza AirMAX Internet dokładamy bezpłatny, 14-dniowy okres testowy, rzecz jasna niezobowiązujący do dalszej współpracy.
  • Gwarantujemy całkowite pokrycie zasięgiem usług – możesz z nich korzystać nawet w najbardziej problematycznych pod względem zasięgu rejonach.
  • Gwarantujemy błyskawiczne podłączenie do dowolnie wskazanego przez klienta wnętrza i obiektu.
  • Gwarantujemy wszechstronne wsparcie zespołu inżynierów - od chwili złożenia zamówienia, przez procedurę podłączenia, aż po wdrożenie rozwiązania. Możesz dzwonić lub pisać, pytać o co chcesz, na pewno otrzymasz odpowiedź.
  • Gwarantujemy rewelacyjne transfery 10 Gb lub większe, dzięki bezpośredniemu wpięciu w globalne magistrale światłowodowe. Gwarantujemy także bardzo niski ping w kraju, Unii Europejskiej, USA i w reszcie globu.
  • Gwarantujemy bezwzględną stabilność i dostępność Internetu światłowodowego, dzięki światowym standardom SLA.

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Airmax Internet Opinie

4.8/5.0 - ilość ocen: 1852

"Z firmą Airmax mam kontakt już od niemal 5 lat, więc myślę, że mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - identycznym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Żadnych problemów z Internetem, nie wliczając awarii prądu. Koszt adekwatny do szybkości działania, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Śmiało mogę polecić."

Agnieszka / 2022-11-21

"Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w czasach jakie mamy. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez zbędnych przewodów i przekopów. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Proponuję sprawdzić z pomocą speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i rzetelna ekipa techniczna. Śmiało mogę polecić."

Monika / 2022-11-08

"Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dostarczono nam mega szybki Internet. Po 30 dniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno Internet, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Lucjan / 2022-11-03

"Rewelacyjny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – ok. Jestem na taryfie 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na start, ale serwis Airmax błyskawicznie zdiagnozował problem i ustabilizował transfer. Mając do tej pory internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Śmiało mogę polecić."

Eliza / 2022-10-29

"Bez wątpienia najbardziej wiarygodny operator w Opolu. Korzystam z Airmax Internet już od 4 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały dosłownie chwilę. Prędkość stabilna. Internet działa bez zakłóceń – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Naprawdę polecam Internet Airmax."

Ignacy / 2022-10-18

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych traktowanie klienta. Postanowiłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę roboczą ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wystarczyło. Usługa działa bez problemów, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dobrać router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pokojach."

Bernadeta / 2022-10-16

"To już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax internet jest w 100% stabilny. Ani razu nie mieliśmy problemu. Wszystkie używane przez nas usługi działają szybko. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemów. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiam."

Wiesława / 2022-10-05

"Od momentu podpisania umowy spotykamy się z miłą i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach największych na polskim rynku firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa super i zaskakująco szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam."

Anita / 2022-09-29

"Jakość bez porównania z największymi operatorami internetu na naszym rynku. Naprawdę! U tego dostawcy z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują internet do indywidualnych wymogów użytkownika i udzielają zdalnego wsparcia, gdy nie umiesz sobie z czymś poradzić. Moim zdaniem dokładnie takie standardy powinien oferować dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest ok. Zdecydowanie polecam!"

Marek / 2022-09-23

"Zawsze korzystałem z Internetu od jednego z wiodących w Polsce operatorów. Nie było beznadziejnie, jednak dochodziło do tego, że w trakcie pracy online czy oglądania seriali na Netflixie musiałem uruchamiać Internet z telefonu, żeby nie przerywało. Zacząłem się zastanawiać, za co wobec tego płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Poprzeglądałem propozycje mniej i bardziej znanych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Dostarczają mi Internet od 6 mc, dlatego mogę już wystawić opinię. Ode mnie 5*. Szkoda, że nie można wystawić 6 "

Ewa / 2022-09-16

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wspierać małe biznesy, szczególnie polskie. Więc po długich poszukiwaniach mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tę firmę. Internet jest super szybki. Odnośnie kosztów, to właściwie ich nie czuję. Przy okazji, pozdrawiam przuprzejme konsultantki z biura obsługi klienta!"

Dominika / 2022-09-08

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i zaraz handlowiec oddzwonił. Następnego dnia przyszedł do mnie zestaw do testów. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje również wiele dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to bardzo wygodna opcja. Naturalnie polecam!"

Kacper / 2022-09-04

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem formularz i po jakiejś godzinie doradca zadzwonił. Po 24h wręczono mi pakiet do testowania. Po kilkunastu dniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z jakości usługi. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Potem okazało się, że Airmax dostarcza także sporo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś zakłada swoją firmę, to moim zdaniem jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Michalina / 2022-08-28

"Z usługami Airmax mam styczność już od kilku lat, więc mogę śmiało zaryzykować i już teraz wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest godna zaufania, świadczy usługi na wysokim i co ważne - stałym poziomie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie miałem awarii, nie licząc przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do prędkości, czyli naprawdę spoko. Polecam."

Janina / 2022-08-17

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Polecam wykonać speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam."

Lucjan / 2022-08-13

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory korzystaliśmy z usług T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono u nas ultra szybki Internet. Po po 4 tygodniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet za darmo. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno łącze, jak również samą firmę."

Grażyna / 2022-08-08

"Idealny dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się negocjować warunki. Sama usługa – super. Mam taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, ale dział techniczny Airmax bezzwłocznie zdiagnozował źródło problemu i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu."

Alicja / 2022-07-30

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na południu Polski. Używam Airmax Internet już od 2 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Usługa działa bez przerw – także w czasie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax."

Judyta / 2022-07-25

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i to wszystko. Internet działa płynnie, nie zacina się. Idealnie doradzono mi kupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pomieszczeniu."

Nikodem / 2022-07-12

"Upłynęło już 8 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Na ten moment nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy sporą spółką, personel składa się z wielu pracowników. Sprzęt IT, system automatyki, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Popularni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to w 100% polecam. Pozdrawiamy."

Izabela / 2022-07-09

"Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii najbardziej znanych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Internet działa dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam."

Stella / 2022-07-03

"Jakość usług bez porównania z wielkimi operatorami internetu na polskim rynku. Daję słowo! U tego operatora z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują ofertę do indywidualnych oczekiwań użytkownika i udzielają pomocy przez telefon, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie dokładnie tak powinien zachowywać się dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest dobrze. Zdecydowanie polecam!"

Gabriela / 2022-06-26

"Przez lata zamawiałem Internet od jednego z głównych na rynku operatorów. Nie było tragicznie, jednak zdarzało się, że w trakcie szkoleń online albo oglądania seriali na platformach streamingowych musiałem przełączać się na Internet mobilny, żeby aplikacje działały poprawnie. Kolega z pracy zapytał mnie, za co tak właściwie płacę firmie od internetu wi-fi. Zrobiłem mały research i porównałem Internet od różnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Mam w domu ich Internet od jakiegoś roku, więc chyba mogę już wypowiedzieć się. Ode mnie 5+. Tylko dlatego, że nie można ocenić na 6 "

Roksana / 2022-06-14

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Dlatego po głębszej analizie możliwości postawiłam na dostawcę Airmax. I była to mądra decyzja. Internet jest super szybki. Co do wydatków na Internet, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe panie pracujące w dziale technicznym!"

Marta / 2022-06-10

"Nie pamiętam już, gdzie w sieci po raz pierwszy zauważyłem reklamę firmy Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i jeszcze tego samego dnia doradca oddzwonił. Kolejnego dnia roboczego wręczono mi pakiet do testów. Po 14 dniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój operator oferuje także cały pakiet dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Natasza / 2022-06-05

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Wypełniłem i wysłałem formularz i po paru godzinach ktoś z obsługi klienta odpowiedział na maila. Nie minęła nawet doba, a miałem już u siebie pakiet testowy. Po 2 tygodniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Później okazało się, że mój dostawca ma w ofercie także bogatą gamę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś rozkręca działalność gospodarczą, to według mnie jest to warta uwagi opcja. Oczywiście polecam!"

Elwira / 2022-05-28

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od 4 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Awaryjność zerowa, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli spoko. Ja polecam."

Sebastian / 2022-05-22

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w okresie oobecnym. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez zbędnego okablowania i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i niezwykle niskie pingi. Proponuję sprawdzić z pomocą speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i profesjonalna pomoc techniczna. Ja polecam."

Eugeniusz / 2022-05-13

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet oferowanych usług. Wcześniej mieliśmy Internet z Play, ale niestety znani operatorzy w Polsce na ten moment nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Mamy teraz ultra szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam każdemu – zarówno usługę, jak i firmę Airmax."

Norbert / 2022-05-09

"Sprawdzony operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by dogadać warunki. Samo łącze – jak dla mnie ekstra. Płacę za taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, na szczęście zespół wsparcia Airmax praktycznie od razu sprawdził źródło usterki i ustabilizował łącza. Posiadając w przeszłości internet w domu z Play to różnica jest ogromna. Śmiało mogę polecić."

Fabian / 2022-05-02

"Według mnie Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Używam Airmax Internet już od prawie 3 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki były bardzo rzadkie i trwały bardzo krótko. Transmisja danych stabilna. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Oczywiście polecam łącze Airmax."

Julian / 2022-04-23

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym dużym mieszkaniu."

Remigiusz / 2022-04-16

"Upłynęło już 6 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiam."

Fryderyk / 2022-04-06

"Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Łącze działa bez zastrzeżeń i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu."

Bartłomiej / 2022-03-31

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi dostawcami internetu w kraju. Naprawdę! Tutaj z niczym nie ma problemów. Pracownicy dostosowują usługę do konkretnych wymagań klienta oraz udzielają zdalnego wsparcia, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie właśnie tak powinien zachowywać się dostawca internetu w dzisiejszych czasach. Jeśli aktualnie masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest dobrze. Bardzo polecam!"

Irmina / 2022-03-22

"Zawsze korzystałem z Internetu od jednego z największych w Polsce dostawców. Nie było źle, ale czasami zdarzało się, że podczas pracy online czy oglądania filmów na Netflixie musiałem uruchamiać Internet w smartfonie, żeby nie było zakłóceń. Zacząłem się zastanawiać, za co wobec tego płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Zestawiłem ze sobą oferty mniej i bardziej znanych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od ponad pół roku, w związku z tym mogę już wystawić wiarygodną opinię. Dla mnie komplet gwiazdek. Szkoda, że nie można wystawić 6 "

Izabela / 2022-03-17

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, przede wszystkim polskie. Dlatego po długich poszukiwaniach zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tę firmę. Internet jest super szybki. Co do opłat abonamentowych, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane panie udzielające pomocy technicznej!"

Renata / 2022-03-11

"Nie pamiętam już, na jakim portalu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to doskonale kojarzę, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i po kilku godzinach przedstawiciel handlowy oddzwonił. Po kilkunastu godzinach dostałem zestaw do testowania. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, bo byłem bardzo zadowolony z jakości Internetu. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podpisując umowę okazało się, że mój operator dostarcza również szeroką gamę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś otwiera małą firmę, to w mojej ocenie jest to idealna opcja. Naturalnie polecam!"

Paula / 2022-03-05

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i błyskawicznie ktoś kumaty odpisał. Nie minęła nawet doba, a dotarł do mnie pakiet testowy. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z szybkości łącza. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Później okazało się, że firma Airmax ma w ofercie także cały wachlarz innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to dogodna opcja. Oczywiście polecam!"

Gabriela / 2022-02-23

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od niemal 5 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Żadnych problemów z Internetem, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli w porządku. Ja polecam."

Błażej / 2022-02-18

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co uważam za szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam wykonać speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam."

Marcelina / 2022-02-11

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zyskaliśmy mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość całkowicie bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Ferdynand / 2022-02-06

"Rzetelny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – jak dla mnie ekstra. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax niemal natychmiast sprawdził błędy i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy UPC to zmiana na plus nie do opisania. Oczywiście polecam."

Izabela / 2022-01-31

"Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Korzystam z Airmax Internet już od 4 lat. Mam już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługę Airmax."

Dagmara / 2022-01-19

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju."

Sebastian / 2022-01-11

"To już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest stabilny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko funkcjonuje bez problemów. Najwięksi operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to polecam. Pozdrawiamy."

Barbara / 2022-01-07

"Od chwili zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje serdeczną i znającą się na rzeczy pomocą techniczną. Nie to co na infolinii konkurencyjnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z konsultantem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Łącze działa tak, jak powinna i naprawdę szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Śmiało mogę polecić."

Renata / 2021-12-30

"Nawet nie ma co porównywać Airmax z dominującymi dostawcami internetu na polskim rynku. Słowo honoru! W Airmax z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują parametry do konkretnych potrzeb użytkownika oraz , gdy coś ci nie działa. W mojej opinii właśnie taki poziom powinien gwarantować dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest super. Bardzo polecam!"

Luiza / 2021-12-24

"Wcześniej zamawiałem Internet od jednego z największych na rynku dostawców. Nie było źle, ale bywałe sytuacje, że podczas konferencji online albo oglądania filmów na portalach streamingowych musiałem przełączać się na Internet w smartfonie, żeby nie było zakłóceń. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w związku z tym płacę firmie od internetu wi-fi. Zestawiłem ze sobą oferty wielu dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od pół roku, w związku z tym mogę już wyrazić swoje zdanie. Dla mnie komplet gwiazdek. Bo nie można ocenić na 6 "

Hubert / 2021-12-15

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Dlatego finalnie postawiłam na dostawcę Airmax. Teraz, po latach, nie żałuję. Internet zapewnia efektywną pracę. Odnośnie wydatków na Internet, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe konsultantki od zdalnego serwisu!"

Tomasz / 2021-12-09

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i zaraz handlowiec odpisał. Nie minęła nawet doba, a przyszedł do mnie pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza także ogrom towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to bardzo wygodna opcja. Oczywiście polecam!"

Przemysław / 2021-12-01

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, dlaczego nie, idę w to. Wypełniłem i wysłałem formularz i następnego ranka ktoś z biura obsługi klienta odpisał. Nie minęła nawet doba, a Airmax przesłał mi zestaw do testów. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z parametrów łącza. Do tego zaoferowano mi super cenę. Później okazało się, że firma Airmax oferuje również cały wachlarz dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś prowadzi działalność gospodarczą, to według mnie jest to rozsądna opcja. Naturalnie polecam!"

Arnold / 2021-11-26

"Z usługą Airmax mam kontakt już od niemal 2 lat, więc uważam, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na bardzo dobrym i co dla mnie ważne - stabilnym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu zapisana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Zero reklamacji, poza jedną sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do działania Internetu, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam."

Konrad / 2021-11-22

"Dzięki Wam mam bezproblemowe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w w XXI wieku. Światłowód wdrożono szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Największe zalety to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Zweryfikowałem dokładnie poprzez speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa klienta. Polecam każdemu."

Michalina / 2021-11-11

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość internetu – głównie chodziło o prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet dostarczanych produktów. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety najwięksi operatorzy sieci GSM aktualnie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dzięki temu, teraz mamy mega szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość gratis. To się nazywa dbałość o użytkowników. Śmiało mogę polecić – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax."

Ewa / 2021-11-07

"Idealny dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Mam taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, ale dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zdiagnozował źródło problemu i ustabilizował łącze. Posiadając w przeszłości internet w domu z Play to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam."

Barbara / 2021-10-27

"Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Korzystam z Airmax Internet już od 5 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki zdarzyły się może kilka razy i trwały bardzo krótko. Szybkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam łącze Airmax."

Agnieszka / 2021-10-23

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pokoju."

Tamara / 2021-10-16

"To już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest w 100% stabilny. Do tej pory nie mieliśmy problemu. Wszystkie używane przez nas rozwiązania IT działają płynnie. Jesteśmy sporą spółką, zespół tworzy wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, kamery CCTV - wszystko działa bez problemu. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiam."

Marian / 2021-10-11

"Od pierwszego dnia Airmax zaskakuje mnie przyjazną i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach dużych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa bez zastrzeżeń i odpowiednio szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu."

Nikodem / 2021-10-02

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi operatorami internetu w naszym kraju. Wiem, co mówię! W Airmax z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb użytkownika i szybko reagują, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie dokładnie tak powinien zachowywać się dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest dobrze. Zdecydowanie polecam!"

Leon / 2021-09-21

"Przez lata miałem Internet od jednego z głównych w naszym kraju dostawców. Nie było tragicznie, ale zdarzało się, że podczas szkoleń online lub oglądania filmów na Netflixie musiałem włączać Internet mobilny, żeby aplikacje działały poprawnie. Pomyślałem, za co wobec tego płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Zrobiłem mały research i porównałem Internet od różnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Mam w domu ich Internet od 5 czy 6 miesięcy, więc chyba mogę już wypowiedzieć się. Dla mnie 5+. Szkoda, że nie można dać 6 "

Leszek / 2021-09-20

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Więc ostatecznie zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. Jestem bardzo zadowolona. Internet jest mega szybki. Co do rachunków, to właściwie ich nie odczuwam. Przy okazji, pozdrawiam przemiłe panie z BOK-a!"

Sabina / 2021-09-13

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to dobrze pamiętam, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i zaraz handlowiec zadzwonił. Po 24h przyszedł do mnie pakiet testowy. Po kilkunastu dniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Potem okazało się, że Airmax ma w ofercie także ogrom innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to bardzo wygodna opcja. Oczywiście polecam!"

Ireneusz / 2021-09-03

"Nie przypominam sobie teraz, na jakim portalu po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to doskonale kojarzę, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i jakoś popołudniu przedstawiciel Airmax odpisał. Po kilkunastu godzinach kurier przywiózł mi pakiet testowy. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z szybkości łącza. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że firma Airmax ma w ofercie także szeroką gamę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś otwiera małą firmę, to w mojej ocenie jest to znakomita opcja. Oczywiście polecam!"

Otylia / 2021-08-29

"Z usługą Airmax mam styczność już od niemal 3 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o używanych usługach. Firma jest sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - równym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nigdy nie musiałem interweniować, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli naprawdę spoko. Śmiało mogę polecić."

Nikola / 2021-08-20

"Dzięki Waszej firmie mogę mieć stałe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w dzisiejszych czasach. Usługę wykonano wyjątkowo szybko - bez miliona kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Proponuję sprawdzić z pomocą speedtest. Spodobała mi się także komunikatywna i sprawnie działająca pomoc techniczna. Oczywiście polecam."

Alina / 2021-08-12

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz mamy mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Bogusław / 2021-08-09

"Idealny dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było negocjować warunki. Sam Internet – jak dla mnie ekstra. Mam taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, jednak dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zidentyfikował źródło problemu i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy z Play to różnica jest ogromna. Polecam każdemu."

Adam / 2021-07-31

"Zdecydowanie najbardziej wiarygodny operator w województwie opolskim. Używam Airmax Internet już od ponad 3 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy zdarzyły się może kilka razy i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stała. Internet działa bez zacięć – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Ja polecam Internet Airmax."

Paula / 2021-07-25

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu."

Cezary / 2021-07-18

"To już 8 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało potwierdzić, że Airmax Internet jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy problemu. Wszystkie używane przez nas systemy działają tak, jak powinny. Jesteśmy dużą spółką, personel składa się z wielu pracowników. Sprzęt IT, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Najwięksi na polskim rynku operatorzy wypadają dość mizernie na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to oczywiście polecam. Pozdrawiamy."

Miłosz / 2021-07-08

"Od momentu zawarcia umowy spotykamy się z empatyczną i sprawnie działającą pomocą techniczną. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach największych na polskim rynku operatorów, gdzie rozmawia się albo z technikiem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Łącze działa dobrze i zaskakująco szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Nic tylko polecać."

Natasza / 2021-06-30

"Nawet nie ma co porównywać Airmax z innymi operatorami internetu w Polsce. Słowo daję! W Airmax z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb usługobiorcy i nie zostawiają cię na lodzie, gdy coś się dzieje. Uważam, że dokładnie taki powinien być dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest przyzwoicie. Zdecydowanie polecam!"

Adrianna / 2021-06-23

"Wcześniej zamawiałem Internet od jednego z największych na rynku operatorów. Nie było źle, jednak czasami dochodziło do tego, że w trakcie konferencji online albo oglądania seriali na portalach streamingowych musiałem przełączać się na Internet w smartfonie, żeby nie było zakłóceń. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w związku z tym płacę firmie od internetu wi-fi. Zestawiłem ze sobą oferty wielu dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od 6 mc, w związku z tym mogę już napisać kilka słów na temat firmy i usługi. Ode mnie komplet gwiazdek. Bo nie można ocenić na 6 "

Norbert / 2021-06-15

"Jestem klientką operatora Airmax od dość dawna. 7 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wybierać usługi oferowane przez lokalne podmioty, głównie polskie. Więc po porównaniu różnych ofert wybrałam właśnie przedsiębiorstwo Airmax. I nie pomyliłam się. Internet pędzi jak szalony. Odnośnie wydatków na Internet, to właściwie ich nie czuć. Przy okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe konsultantki od zdalnego serwisu!"

Halina / 2021-06-11

"Nie pamiętam już, gdzie w sieci pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i po jakiejś godzinie ktoś kumaty oddzwonił. Kolejnego dnia roboczego dotarł do mnie zestaw do testowania. Po 14 dniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z jakości Internetu. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój operator dostarcza również cały pakiet towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to dogodna opcja. Naturalnie polecam!"

Joanna / 2021-06-06

"Nie kojarzę za bardzo, w jakim miejscu pierwszy raz zobaczyłem reklamę internetu Airmax. Za to doskonale kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Napisałem przez formularz i nie minęła nawet godzina, gdy ktoś z Airmax zadzwonił. Następnego dnia odebrałem zestaw testowy. Po kilkunastu dniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Jednocześnie okazało się, że Airmax ma w ofercie również dużo innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś planuje założyć mały biznes, to w moim przekonaniu jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Elwira / 2021-05-25

"Z firmą Airmax jestem związany już od prawie 5 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma godna zaufania, realizuje usługę na najwyższym i co istotne - stałym poziomie. Szybkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście osiągalna. Awaryjność zerowa, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli nie znalazłem nic lepszego. Polecam."

Wioletta / 2021-05-22

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co jest absolutnie niezbędne w tych trudnych czasach. Światłowód wdrożono szybko - bez miliona kabli i przekopów. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie pingi. Polecam wykonać speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić."

Alicja / 2021-05-16

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – w szczególności prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet naszych rozwiązań. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety popularni operatorzy sieci GSM w tym momencie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze gratis. To się nazywa troska o klienta. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax."

Antoni / 2021-05-10

"Profesjonalny dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – rewelacja. Mam limit 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, ale zespół wsparcia Airmax natychmiast zdiagnozował nieprawidłowości i ustabilizował łącza. Mając wcześniej internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Oczywiście polecam."

Blanka / 2021-05-03

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na Opolszczyźnie. Używam Airmax Internet już od prawie 3 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax przerwy wystąpiły może kilka razy i trwały dosłownie chwilę. Prędkość stała. Usługa działa bez problemów – także w czasie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić Internet Airmax."

Hubert / 2021-04-22

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i tyle. Usługa działa doskonale, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby zamówić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w całym domu."

Rudolf / 2021-04-16

"Minęło już 7 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest super szybki. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają szybko. Jesteśmy dużą spółką, pracuje u nas wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez problemów. Duzi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam."

Wiktoria / 2021-04-12

"Od początku współpracy spotykamy się z bezproblemową i sprawnie działającą obsługą. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z technikiem, który jest tam jakby za karę, albo z automatycznym asystentem. Internet działa bezproblemowo i zaskakująco szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Po prostu muszę polecić."

Alicja / 2021-03-31

"Bez porównania z innymi operatorami internetu w kraju. Wierzcie lub nie! Tutaj z niczym nie ma problemu. Pracownicy dopasowują usługę do indywidualnych wymagań klienta i nie zostawiają Cię samemu sobie, gdy coś się dzieje. Uważam, że dokładnie taki powinien być dostawca usług internetowych w dzisiejszych czasach. Jeżeli aktualnie masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest przyzwoicie. Zdecydowanie polecam!"

Alfred / 2021-03-28

"W ostatnich latach korzystałem z Internetu od jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce dostawców. Nie było większych problemów, ale często zdarzało się, że podczas meetingów online czy oglądania filmów na portalach streamingowych musiałem uruchamiać Internet w smartfonie, żeby uzyskać wysoką jakość połączenia. Zacząłem się zastanawiać, za co w związku z tym płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Zestawiłem ze sobą oferty wielu różnych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Jestem klientem Airmax od paru miesięcy, w związku z tym mogę już zrecenzować usługę. Dla mnie komplet gwiazdek. Bo nie można wystawić 6 "

Elżbieta / 2021-03-17

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, przede wszystkim polskie. Więc ostatecznie postawiłam na dostawcę Airmax. Jestem bardzo zadowolona. Internet jest mega szybki. Co do opłat abonamentowych, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane panie pracujące w dziale technicznym!"

Michał / 2021-03-15

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i zaraz handlowiec odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach przyszedł do mnie pakiet testowy. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca ma w ofercie także cały wachlarz innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to bardzo wygodna opcja. Oczywiście polecam!"

Czesława / 2021-03-08

"Nie przypominam sobie teraz, w jakim miejscu pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to doskonale kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a odpisał. Następnego dnia przesłano mi zestaw do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że firma Airmax dostarcza również całą masę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Gabriela / 2021-03-01

"Z usługą Airmax jestem związany już od prawie 5 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie zerwało łączy, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli naprawdę spoko. Śmiało mogę polecić."

Róża / 2021-02-16

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co jest bardzo potrzebne w czasach obecnych. Usługę wykonano ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie pingi. Proponuję wykonać speedtest. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam."

Danuta / 2021-02-15

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – zwłaszcza prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w Polsce na ten moment nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas ultra szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet całkowicie bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Elżbieta / 2021-02-03

"Fantastyczny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dogadać warunki. Sam Internet – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, jednak serwis Airmax niezwłocznie zidentyfikował przyczynę awarii i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić."

Mirosław / 2021-01-28

"Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Korzystam z Airmax Internet już od 4 lat. Właśnie podpisałem kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Polecam Internet Airmax."

Ireneusz / 2021-01-24

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach."

Artur / 2021-01-18

"Minęło już kilka miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest bezkonkurencyjny. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie potrzebne przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Duzi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam."

Jarosław / 2021-01-05

"Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy obsługą klienta. Nie to co na infolinii konkurencyjnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z konsultantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Usługa działa ok i odpowiednio szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam."

Felicja / 2020-12-31

"Jakość usług bez porównania z najpopularniejszymi operatorami internetu na naszym rynku. Słowo przedsiębiorcy! U tego dostawcy z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują internet do indywidualnych wymogów użytkownika i pozostają do dyspozycji, gdy masz kłopot z netem. Moim skromnym zdaniem dokładnie w taki sposób powinien działać dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest zadowalająco. Zdecydowanie polecam!"

Waldemar / 2020-12-26

"Przez lata korzystałem z Internetu od jednego z głównych w Polsce dostawców. Nie było tragicznie, ale zdarzało się, że podczas szkoleń online czy oglądania filmów na Netflixie musiałem uruchamiać Internet mobilny, żeby aplikacje działały poprawnie. Zacząłem się zastanawiać, za co wobec tego płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Zrobiłem mały research i porównałem Internet od różnych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Mam w domu ich Internet od jakiegoś roku, więc chyba mogę już wypowiedzieć się. Dla mnie 5+. Szkoda, że nie można wystawić 6 "

Lucyna / 2020-12-21

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wspierać małe biznesy, szczególnie polskie. Więc po przemyśleniu mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. Dzisiaj, po latach, podjęłabym taką samą decyzję. Internet jest naprawdę szybki. W kwestii kosztów, to właściwie ich nie czuję. Przy okazji, pozdrawiam przuprzejme kobiety od zdalnego serwisu!"

Justyna / 2020-12-12

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to dobrze pamiętam, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i błyskawicznie ktoś kumaty odpisał. Nie minęła nawet doba, a dotarł do mnie zestaw do testów. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z parametrów łącza. Do tego zaoferowano mi super cenę. Później okazało się, że firma Airmax oferuje również całą masę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to dogodna opcja. Naturalnie polecam!"

Patryk / 2020-12-07

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin ktoś z biura obsługi klienta odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach Airmax przesłał mi zestaw do testowania. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca dostarcza również cały wachlarz towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to rozsądna opcja. Naturalnie polecam!"

Sandra / 2020-11-27

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od 2 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co bardzo ważne - stałym poziomie. Prędkość tranferu deklarowana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Nic się nie psuje, no może poza sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli w porządku. Polecam."

Nina / 2020-11-19

"Dzięki Airmax zyskałem ciągłe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Światłowód wdrożono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Polecam wykonać speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna ekipa techniczna. Polecam."

Berenika / 2020-11-15

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – zwłaszcza prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet oferowanych usług. Wcześniej mieliśmy Internet z Play, ale niestety znani operatorzy w Polsce na ten moment nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz mamy ultra szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet całkowicie bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax."

Liliana / 2020-11-09

"Godny zaufania operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście zespół wsparcia Airmax bardzo szybko sprawdził źródło awarii i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu z Plusa to jest przepaść. Polecam każdemu."

Alina / 2020-10-28

"Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Airmax Internet już od 4 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były incydentalne i trwały krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu usługę Airmax."

Kazimiera / 2020-10-25

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach."

Gabriel / 2020-10-19

"Upłynęło już 11 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Chyba nigdy nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają idealnie. Jesteśmy sporą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Komputery, system automatyki, kamery CCTV - wszystko działa bez przerw. Popularni dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to w 100% polecam. Pozdrawiam."

Dominik / 2020-10-09

"Od dnia zawarcia umowy mam zawsze do czynienia z życzliwą i sprawnie działającą pomocą techniczną. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii konkurencyjnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z technikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatami. Łącze działa ok i zaskakująco szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam."

Aldona / 2020-10-01

"Bez porównania z innymi operatorami internetu w Polsce. Wierzcie lub nie! U tego dostawcy z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują internet do indywidualnych wymogów usługobiorcy i nie zostawiają Cię samemu sobie, gdy coś się dzieje. Uważam, że dokładnie taki powinien być dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest przyzwoicie. Zdecydowanie polecam!"

Cezary / 2020-09-25

"Do niedawna korzystałem z Internetu od jednego z wiodących w Polsce operatorów. Nie było beznadziejnie, jednak często zdarzało się, że w trakcie kursów online czy oglądania seriali na Netflixie musiałem uruchamiać Internet z telefonu, żeby nie przerywało. Zacząłem się zastanawiać, za co wobec tego płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Poprzeglądałem propozycje dużych i mniejszych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Dostarczają mi Internet od paru miesięcy, dlatego mogę już zrecenzować usługę. Ode mnie 5*. Szkoda, że nie można wystawić 6 "

Sylwia / 2020-09-20

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wspierać małe biznesy, przede wszystkim polskie. Więc po analizie ofert mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. Z pełnym przekonaniem polecam. Internet śmiga. Co do opłat abonamentowych, to właściwie ich nie czuję. Przy okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane panie odbierające telefon!"

Mirosław / 2020-09-08

"Nie pamiętam już, gdzie pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i zaraz handlowiec oddzwonił. Nie minęła nawet doba, a przyszedł do mnie zestaw do testów. Po 14 dniach testowania zawarłem umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Później okazało się, że mój operator oferuje również ogrom dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to bardzo wygodna opcja. Naturalnie polecam!"

Wioletta / 2020-09-07

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i zaraz handlowiec odpisał. Nie minęła nawet doba, a przyszedł do mnie pakiet testowy. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z szybkości łącza. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Później okazało się, że firma Airmax ma w ofercie także ogrom innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to bardzo wygodna opcja. Oczywiście polecam!"

Róża / 2020-08-28

"Z usługami Airmax jestem związany już od 3 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tej firmie. Airmax to firma godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Brak awaryjności, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli ok. Naprawdę polecam."

Alina / 2020-08-24

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Światłowód wdrożono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie pingi. Polecam wykonać speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam."

Rozalia / 2020-08-15

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na prędkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem mieliśmy Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy komórkowi aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Wielkie podziękowania za mega szybki Internet. Po 30 dniach przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam każdemu – zarówno Internet, jak również Airmax jako firmę."

Zuzanna / 2020-08-06

"Profesjonalny dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się negocjować warunki. Sama usługa – super. Mam limit 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, ale dział techniczny Airmax niemal natychmiast zdiagnozował nieprawidłowości i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu UPC to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu."

Sara / 2020-07-31

"Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu. Korzystam z Airmax Internet już od ponad 2 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki były incydentalne i trwały bardzo krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez zakłóceń – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Polecam każdemu łącze Airmax."

Anita / 2020-07-24

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i i nic więcej. Internet działa zgodnie z umową, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dokupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pokojach."

Roksana / 2020-07-17

"Minęło już 7 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest super szybki. Do tej pory nie mieliśmy problemu. Wszystkie potrzebne przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najwięksi na polskim rynku operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to oczywiście polecam. Pozdrawiamy."

Olaf / 2020-07-07

"Od samego początku firma Airmax zaskakuje empatyczną i znającą się na rzeczy pomocą techniczną. Nie to co na infolinii największych na polskim rynku operatorów, gdzie rozmawia się albo z konsultantem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Łącze działa płynnie i bardzo szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Po prostu muszę polecić."

Hilary / 2020-07-05

"Bez porównania z innymi dostawcami internetu w Polsce. Serio! W Airmax z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują parametry do konkretnych potrzeb użytkownika oraz odbierają telefony, gdy coś się dzieje. Uważam, że właśnie taki powinien być dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest przyzwoicie. Bardzo polecam!"

Mieczysław / 2020-06-29

"Zawsze korzystałem z Internetu od jednego z wiodących w Polsce operatorów. Nie było beznadziejnie, jednak dochodziło do tego, że w trakcie pracy online czy oglądania seriali na VOD musiałem uruchamiać Internet w telefonie, żeby nie przerywało. Zacząłem się zastanawiać, za co w takim razie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Porównałem oferty Internetu mniej i bardziej znanych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Dostarczają mi Internet od sześciu miesięcy, więc mogę już ocenić usługę. Ode mnie 5 gwiazdek. Żałuję, że nie można wystawić 6 "

Sylwia / 2020-06-19

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Więc po przeczytaniu opinii użytkowników zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. I to był strzał w 10. Internet działa zgodnie z umową. Co do rachunków, to właściwie ich nie odczuwam. Przy okazji, pozdrawiam przemiłe panie z BOK-a!"

Alfred / 2020-06-09

"Nie pamiętam już, gdzie w sieci pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i jakoś koło południa ktoś z obsługi klienta oddzwonił. Kolejnego dnia roboczego miałem już u siebie zestaw testowy. Po 14 dniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z szybkości Internetu. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój operator ma w ofercie również cały wachlarz innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to warta uwagi opcja. Naturalnie polecam!"

Sylwester / 2020-06-04

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Skontaktowałem się przez formularz i po jakiejś godzinie przedstawiciel Airmax odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach kurier przywiózł mi pakiet testowy. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca ma w ofercie także szeroką gamę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś otwiera DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to znakomita opcja. Oczywiście polecam!"

Karol / 2020-05-30

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od 4 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tym Internecie. Airmax to marka godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co bardzo ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość tranferu podana w umowie jest w pełni osiągalna. Awaryjność zerowa, no może poza sytuacją awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli super. Naprawdę polecam."

Mateusz / 2020-05-22

"Dzięki Wam posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co uważam za konieczne w w dwudziestym pierwwszym wieku. Usługę wykonano szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie opóźnienia tzw. pingi. Można to sprawdzić narzędziem speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa. Polecam każdemu."

Żaneta / 2020-05-14

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze korzystaliśmy z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy sieci GSM na ten moment nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz mamy ultra szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam każdemu – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Wioletta / 2020-05-05

"Idealny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by dogadać warunki. Samo łącze – ok. Mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, na szczęście serwis Airmax niezwłocznie sprawdził źródło problemu i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Śmiało mogę polecić."

Jowita / 2020-05-01

"Zdecydowanie najbardziej wiarygodny operator w województwie opolskim. Używam Airmax Internet już od ponad 3 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy zdarzyły się może kilka razy i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stała. Internet działa bez zacięć – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Ja polecam Internet Airmax."

Zbigniew / 2020-04-25

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 10 miesięcy. Mają naprawdę rzadko spotykane podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i i nic więcej. Usługa działa zgodnie z umową, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby dokupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach w domu."

Eugenia / 2020-04-18

"To już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest szybki. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie używane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, automatyka, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy."

Witold / 2020-04-10

"Od momentu zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje zaangażowaną i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infolinii konkurencyjnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Internet działa dobrze i naprawdę szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Naprawdę polecam."

Alicja / 2020-04-06

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z pozostałymi dostawcami internetu w naszym kraju. Wiem, co mówię! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemów. Konsultanci dostosowują ofertę do konkretnych oczekiwań usługobiorcy oraz szybko reagują, gdy masz z czymś kłopot. Sądzę, że właśnie tak powinien zachowywać się dostawca internetu w obecnych czasach. Jeśli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest w porządku. Bardzo polecam!"

Igor / 2020-03-24

"Zawsze korzystałem z Internetu od jednego z najpopularniejszych w Polsce operatorów. Nie było bardzo źle, jednak czasami dochodziło do tego, że w trakcie pracy online czy oglądania seriali na platformach streamingowych musiałem uruchamiać Internet ze smartfona, żeby wszystko normalnie działało. Zacząłem się zastanawiać, za co tak właściwie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Porównałem oferty Internetu mniej i bardziej znanych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Mam od nich Internet od 6 mc, a więc mogę już napisać kilka słów na temat firmy i usługi. Ode mnie 5 gwiazdek. Tylko dlatego, że nie można wystawić 6 "

Mateusz / 2020-03-20

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, zwłaszcza polskie. Dlatego po dokładnym rozpoznaniu rynku postawiłam na dostawcę Airmax. I była to świetna decyzja. Internet perfekcyjnie pasuje do mojego biznesu. Co do opłat, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam cudowne panie z biura obsługi klienta!"

Beniamin / 2020-03-11

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i zaraz ktoś kumaty odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach dotarł do mnie pakiet testowy. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca ma w ofercie także cały wachlarz innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to dogodna opcja. Oczywiście polecam!"

Kornelia / 2020-03-07

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie w sieci pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to dobrze pamiętam, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i nie minęła nawet godzina, gdy ktoś z Airmax odpisał. Kolejnego dnia roboczego odebrałem zestaw do testów. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z parametrów łącza. Do tego zaoferowano mi super cenę. Podczas podpisywania umowy okazało się, że firma Airmax oferuje również dużo dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Diana / 2020-03-02

"Z usługami Airmax mam styczność już od 5 lat, więc mogę śmiało wypowiedzieć się o używanych usługach. Firma jest konkretna, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Nigdy nic się nie popsuło, nie licząc wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do prędkości, czyli spoko. Ja polecam."

Regina / 2020-02-23

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w okresie teraźniejszym. Usługę wykonano sprawnie - bez zbędnych kabli i robót ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i niezwykle niskie pingi. Polecam sprawdzić za pomocą speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i znająca się na rzeczy obsługa. Polecam."

Marcin / 2020-02-11

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wielkie podziękowania za mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość całkowicie bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Michalina / 2020-02-04

"Zaufany dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – rewelacja. W umowie mam taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak dział serwisu Airmax natychmiast zidentyfikował błąd i ustabilizował transmisję. Posiadając wcześniej internet w domu Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam."

Edyta / 2020-01-28

"Bez wątpienia najbardziej wiarygodny operator w Opolu. Korzystam z Airmax Internet już od 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Internet działa bez zakłóceń – także podczas przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax."

Damian / 2020-01-24

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i to wszystko. Wszystko działa płynnie, nie ma zacięć. Super zalecono mi kupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu."

Laura / 2020-01-19

"Upłynęło już 9 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest w 100% stabilny. Do tej pory nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najwięksi na polskim rynku operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to oczywiście polecam. Pozdrawiamy."

Dionizy / 2020-01-13

"Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną pomocą techniczną. Kompletnie co innego niż na infoliniach najbardziej znanych operatorów, gdzie rozmawia się albo z serwisantem, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatyczną sekretarką. Łącze działa dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam."

Judyta / 2020-01-04

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi operatorami internetu na polskim rynku. Daję słowo! W Airmax z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb użytkownika i udzielają pomocy przez telefon, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie dokładnie tak powinien zachowywać się dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest dobrze. Zdecydowanie polecam!"

Alina / 2019-12-24

"Przez ostatnie lata korzystałem z Internetu od jednego z najpopularniejszych w Polsce dostawców. Nie było bardzo źle, ale często zdarzało się, że podczas zajęć online czy oglądania filmów na Netflixie musiałem uruchamiać Internet z telefonu, żeby wszystko normalnie działało. Zacząłem się zastanawiać, za co wobec tego płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Zestawiłem ze sobą oferty największych i lokalnych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Mam od nich Internet od paru miesięcy, dlatego mogę już zrecenzować usługę. Dla mnie komplet gwiazdek. Szkoda, że nie można wystawić 6 "

Karol / 2019-12-19

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Więc po głębszej analizie możliwości postawiłam na dostawcę Airmax. I Nie zawiodłam się. Internet umożliwia mi wykonywanie wszystkich zadań. Co do wydatków na Internet, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe panie z infolinii!"

Jolanta / 2019-12-12

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie w sieci po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a odpisał. Kolejnego dnia roboczego przesłano mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że firma Airmax dostarcza także całą masę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Zygmunt / 2019-12-09

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wysłałem formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a oddzwonił. Następnego dnia przesłano mi zestaw do testowania. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z jakości Internetu. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że mój operator dostarcza również całą masę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś otwiera swój biznes, to w mojej opinii jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Franciszek / 2019-11-29

"Z usługami Airmax mam kontakt już od niespełna 4 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o tym Internecie. Airmax to marka godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - identycznym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Zero awarii, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli bez uwag. Naprawdę polecam."

Grażyna / 2019-11-20

"Dzięki Waszej firmie zyskałem ciągłe połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w czasach jakie mamy. Usługę wykonano sprawnie - bez miliona kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam sprawdzić za pomocą speedtest. Spodobała mi się także komunikatywna i sprawnie działająca ekipa techniczna. Oczywiście polecam."

Karolina / 2019-11-16

"Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze współpracowaliśmy z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy na polskim rynku na ten moment nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono u nas ultra szybki Internet. Po około miesiącu na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno usługi, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Irena / 2019-11-09

"Rewelacyjny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział serwisu Airmax błyskawicznie sprawdził problem i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam każdemu."

Roksana / 2019-11-02

"Bez wątpienia najbardziej wiarygodny operator w Opolu. Korzystam z Airmax Internet już od niespełna 3 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Internet działa bez zakłóceń – także podczas przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax."

Renata / 2019-10-23

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad 9 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane u dużych operatorów komórkowych podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i to wystarczyło. Internet działa bez problemów, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dobrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pokojach."

Emanuel / 2019-10-21

"Upłynęło już 5 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że Airmax Internet jest naprawdę szybki. Nigdy nie mieliśmy uwag. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy IT działają bezproblemowo. Jesteśmy korporacją, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, system automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy."

Teodor / 2019-10-14

"Od samego początku mam zawsze do czynienia z empatyczną i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infoliniach największych na polskim rynku firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatami. Usługa działa płynnie i zaskakująco szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Nic tylko polecać."

Zdzisław / 2019-10-04

"Jakość usług bez porównania z najpopularniejszymi dostawcami internetu w Polsce. Wierzcie lub nie! W Airmax z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują parametry do konkretnych potrzeb użytkownika oraz nie zostawiają Cię samemu sobie, gdy masz kłopot z netem. Moim skromnym zdaniem właśnie w taki sposób powinien działać dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest zadowalająco. Bardzo polecam!"

Emanuel / 2019-09-26

"Przez ostatnie lata zamawiałem Internet od jednego z najpopularniejszych na rynku dostawców. Nie było bardzo źle, ale zdarzały się dni, że podczas zajęć online albo oglądania filmów na Netflixie musiałem przełączać się na Internet ze smartfona, żeby wszystko normalnie działało. Kolega z pracy zapytał mnie, za co wobec tego płacę firmie od internetu wi-fi. Zrobiłem mały research i porównałem Internet od największych i lokalnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Mam od nich Internet od niespełna roku, a więc mogę już co nieco powiedzieć. Dla mnie 5+. Szkoda, że nie można ocenić na 6 "

Zdzisław / 2019-09-18

"Jestem klientką operatora Airmax od dość dawna. 7 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi oferowane przez lokalne podmioty, zwłaszcza polskie. Dlatego po analizie ofert wybrałam właśnie przedsiębiorstwo Airmax. Nie żałuję. Internet działa bez zarzutu. W kwestii opłat, to praktycznie ich nie czuć. Korzystając z okazji, pozdrawiam cudowne kobiety z BOK-a!"

Radosław / 2019-09-14

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie pierwszy raz zobaczyłem reklamę internetu Airmax. Za to kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem formularz i po jakiejś godzinie doradca zadzwonił. Po 24h wręczono mi zestaw testowy. Po kilkunastu dniach testowania podpisałem umowę, bo byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Potem okazało się, że Airmax ma w ofercie również sporo innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś zakłada swoją firmę, to moim zdaniem jest to genialna opcja. Naturalnie polecam!"

Wiesława / 2019-09-05

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i następnego ranka ktoś kumaty oddzwonił. Następnego dnia dotarł do mnie zestaw do testowania. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z jakości Internetu. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że mój operator dostarcza również wiele towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to dogodna opcja. Naturalnie polecam!"

Sławomir / 2019-08-31

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od 5 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Nigdy nic się nie popsuło, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli spoko. Ja polecam."

Zyta / 2019-08-20

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w czasach jakie mamy. Światłowód wdrożono ekspresowo - bez miliona kabli i prac ziemnych. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam sprawdzić za pomocą speedtest. A do tego życzliwa i sprawnie działająca obsługa klienta. Naprawdę polecam."

Julia / 2019-08-17

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na przepustowość łącza – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy w Polsce w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono u nas super szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze za darmo. To się nazywa troska o klienta. Ja polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Tamara / 2019-08-08

"Sprawdzony dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – ok. Płacę za taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak dział serwisu Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował transmisję. Posiadając do tej pory internet w domu z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam."

Anita / 2019-07-30

"Bez wątpienia najlepszy dostawca Internetu w Opolu. Korzystam z Airmax Internet już od niemal 2 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały chwilę. Prędkość stabilna. Łącze działa bez zakłóceń – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługi Airmax."

Dawid / 2019-07-27

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym dużym mieszkaniu."

Klaudiusz / 2019-07-16

"Upłynęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najbardziej znani operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiamy."

Fryderyk / 2019-07-10

"Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i profesjonalną pomocą techniczną. Jest zupełnie inaczej niż na infolinii konkurencyjnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z pracownikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Łącze działa ok i bardzo szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam."

Jerzy / 2019-07-04

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi dostawcami internetu na naszym rynku. Słowo przedsiębiorcy! U tego dostawcy z niczym nikt nie ma problemów. Konsultanci dostosowują internet do konkretnych wymogów usługobiorcy oraz pozostają do dyspozycji, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie właśnie tak powinien zachowywać się dostawca internetu w obecnych czasach. Jeśli obecnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest dobrze. Bardzo polecam!"

Martyna / 2019-07-01

"Przedtem zamawiałem Internet od jednego z najbardziej znanych na rynku dostawców. Nie było fatalnie, ale bywałe sytuacje, że podczas rozmów online albo oglądania filmów na Netflixie musiałem przełączać się na Internet z telefonu, żeby uzyskać płynność działania. Kolega z pracy zapytał mnie, za co wobec tego płacę firmie od internetu wi-fi. Poprzeglądałem propozycje przeróżnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Współpracujemy od 5 czy 6 miesięcy, dlatego mogę już wyrazić swoje zdanie. Dla mnie 5*. Szkoda, że nie można ocenić na 6 "

Marek / 2019-06-18

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wspierać małe biznesy, szczególnie polskie. Więc po głębszej analizie możliwości mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. Dzisiaj, po latach, podjęłabym taką samą decyzję. Internet jest naprawdę szybki. Co do kosztów, to właściwie ich nie czuję. Przy okazji, pozdrawiam przuprzejme panie pracujące w dziale technicznym!"

Fryderyk / 2019-06-17

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie w sieci po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to dobrze pamiętam, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Skontaktowałem się przez formularz i jeszcze tego samego dnia doradca odpowiedział na maila. Kolejnego dnia roboczego wręczono mi pakiet do testów. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój dostawca oferuje także sporo dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś rozkręca DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Kinga / 2019-06-08

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i jakoś popołudniu przedstawiciel Airmax odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach kurier przywiózł mi pakiet do testów. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca oferuje także szeroką gamę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś otwiera małą firmę, to w mojej ocenie jest to znakomita opcja. Oczywiście polecam!"

Aleksander / 2019-05-31

"Z usługami Airmax mam styczność już od ponad 2 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, świadczy usługi na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Prędkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Internet nigdy nie zawiódł, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli bez zastrzeżeń. Naprawdę polecam."

Józef / 2019-05-23

"Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w czasach jakie mamy. Usługę wykonano sprawnie - bez ton kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i niezwykle niskie pingi. Polecam sprawdzić za pomocą speedtest. Spodobała mi się także komunikatywna i stale dostępna pomoc techniczna. Oczywiście polecam."

Seweryn / 2019-05-19

"Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci oferowanych usług. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że znani operatorzy na polskim rynku na ten moment nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zapewniono nam ultra szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę."

Sebastian / 2019-05-13

"Godny zaufania operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście serwis Airmax bardzo szybko sprawdził źródło awarii i ustabilizował transfer. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu z Plusa to jest przepaść. Polecam każdemu."

Tadeusz / 2019-05-04

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator na południu Polski. Korzystam z Airmax Internet już od ponad 2 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Internet działa bez przerw – także podczas przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax."

Andżelika / 2019-04-23

"Korzystam z usług Airmax już od ponad 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu."

Zbigniew / 2019-04-22

"To już 6 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest niezawodny. Ani razu nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie używane przez nas usługi działają szybko. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemów. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to ja polecam. Pozdrawiam."

Cezary / 2019-04-09

"Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i stale dostępną obsługą klienta. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii konkurencyjnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z doradcą, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Usługa działa ok i odpowiednio szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam."

Ilona / 2019-04-08

"Bez porównania z innymi operatorami internetu w Polsce. Mówię to z pełną odpowiedzialnością! W Airmax z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb usługobiorcy i reagują niezwłocznie, gdy coś się dzieje. Uważam, że dokładnie taki powinien być dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest przyzwoicie. Zdecydowanie polecam!"

Iga / 2019-03-31

"Przez lata miałem Internet od jednego z głównych w naszym kraju dostawców. Nie było tragicznie, ale od czasu do czasu zdarzało się, że podczas szkoleń online lub oglądania filmów na Netflixie musiałem włączać Internet ze smartfona, żeby aplikacje działały poprawnie. Pomyślałem, za co wobec tego płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przejrzałem pakiety Internetu od różnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Mam w domu ich Internet od ponad pół roku, a więc mogę już ocenić. Dla mnie 5 z plusem. Szkoda, że nie można dać 6 "

Zenon / 2019-03-24

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wspierać małe biznesy, szczególnie polskie. Dlatego ostatecznie mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. Jestem bardzo zadowolona. Internet jest mega szybki. Odnośnie kosztów, to praktycznie ich nie czuję. Korzystając z okazji, pozdrawiam przuprzejme konsultantki z infolinii!"

Cecylia / 2019-03-18

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i po jakiejś godzinie ktoś kumaty zadzwonił. Po 24h dotarł do mnie pakiet do testów. Po kilkunastu dniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z parametrów usługi. Do tego zaproponowano mi super cenę. Potem okazało się, że Airmax oferuje także cały wachlarz dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to dogodna opcja. Oczywiście polecam!"

Helena / 2019-03-05

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i jeszcze tego samego dnia doradca odpisał. Nie minęła nawet doba, a wręczono mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza także sporo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś zakłada działalność gospodarczą, to według mnie jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Roksana / 2019-02-26

"Z usługą Airmax jestem związany już od niemal 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co dla mnie ważne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość uploadu i downloadu wskazana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie musiałem interweniować, poza jedną sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli naprawdę spoko. Ja polecam."

Jan / 2019-02-19

"Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w w dwudziestym pierwwszym wieku. Światłowód wdrożono ekspresowo - bez zbędnych przewodów i prac ziemnych. Największe zalety to bardzo wysoka przepustowość łącza i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję wykonać speedtest. A do tego życzliwa i rzetelna ekipa techniczna. Naprawdę polecam."

Małgorzata / 2019-02-18

"Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci oferowanych usług. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że znani operatorzy na polskim rynku na ten moment nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Zapewniono nam ultra szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę."

Matylda / 2019-02-11

"Naprawdę godny polecenia dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – jak dla mnie ekstra. Korzystam z taryfy 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, ale dział pomocy technicznej Airmax praktycznie od razu zdiagnozował przyczynę usterki i ustabilizował łącze. Posiadając w przeszłości internet w domu z Play to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam."

Piotr / 2019-02-02

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Używam Airmax Internet już od 2 lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax."

Sara / 2019-01-27

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 2 miesięcy. Mają naprawdę bardzo dobre traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu."

Emanuel / 2019-01-20

"Upłynęło już 8 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Na ten moment nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy sporą spółką, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, system automatyki, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Popularni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to w 100% polecam. Pozdrawiamy."

Jakub / 2019-01-13

"Od samego początku spotykam się z empatyczną i rzetelną obsługą. Kompletnie co innego niż na infolinii największych na polskim rynku dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z serwisantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Internet działa płynnie i naprawdę szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Nic tylko polecać."

Felicja / 2019-01-01

"Jakość usług bez porównania z największymi operatorami internetu na naszym rynku. Daję słowo! U tego dostawcy z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują internet do indywidualnych wymogów użytkownika i udzielają pomocy przez telefon, gdy masz kłopot z netem. Moim zdaniem dokładnie w taki sposób powinien działać dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest ok. Zdecydowanie polecam!"

Feliks / 2018-12-31

"Przedtem miałem Internet od jednego z najbardziej znanych w naszym kraju dostawców. Nie było fatalnie, ale bywałe sytuacje, że podczas rozmów online lub oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem włączać Internet ze smartfona, żeby uzyskać płynność działania. Pomyślałem, za co tak właściwie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przejrzałem pakiety Internetu od przeróżnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Współpracujemy od pół roku, a więc mogę już wyrazić swoje zdanie. Dla mnie 5 z plusem. Tylko dlatego, że nie można dać 6 "

Klaudia / 2018-12-19

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Dlatego po długich poszukiwaniach zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tę firmę. Internet jest super szybki. Co do rachunków, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam przemiłe panie udzielające pomocy technicznej!"

Alicja / 2018-12-16

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i zaraz ktoś z biura obsługi klienta odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach Airmax przesłał mi pakiet testowy. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca ma w ofercie także cały wachlarz innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to rozsądna opcja. Oczywiście polecam!"

Zuzanna / 2018-12-08

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie w sieci po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Napisałem przez formularz i błyskawicznie ktoś kumaty odpisał. Kolejnego dnia roboczego dotarł do mnie pakiet testowy. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z szybkości łącza. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podczas podpisywania umowy okazało się, że firma Airmax ma w ofercie także cały wachlarz innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi mały biznes, to w moim przekonaniu jest to dogodna opcja. Oczywiście polecam!"

Fryderyk / 2018-11-29

"Z firmą Airmax jestem związany już od niespełna 3 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co istotne - takim samym poziomie. Prędkość Internetu wskazana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nigdy nic się nie działo, nie wliczając wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli bez uwag. Ja polecam."

Feliks / 2018-11-23

"Dzięki Wam posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w tych trudnych czasach. Usługę wykonano szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Polecam wykonać speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa. Polecam każdemu."

Bartłomiej / 2018-11-17

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – głównie chodziło o prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Ja polecam – zarówno usługi, jak i Airmax jako firmę."

Grzegorz / 2018-11-06

"Godny zaufania dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się indywidualnie dopasować niektóre warunki. Sama usługa – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, ale zespół wsparcia Airmax bardzo szybko zdiagnozował źródło awarii i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu z Plusa to jest przepaść. Oczywiście polecam."

Otylia / 2018-11-03

"Bez wątpienia najbardziej wiarygodny operator w Opolu. Korzystam z Airmax Internet już od niemal 5 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały dosłownie chwilę. Prędkość stabilna. Internet działa bez zakłóceń – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Naprawdę polecam Internet Airmax."

Robert / 2018-10-23

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju."

Kajetan / 2018-10-22

"To już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest bezkonkurencyjny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkich przerw. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Najwięksi dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to polecam. Pozdrawiam."

Danuta / 2018-10-10

"Od chwili zawarcia umowy spotykam się z otwartą na potrzeby i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych na polskim rynku operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam jakby za karę, albo z maszynami. Łącze działa tak, jak powinna i odpowiednio szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Po prostu muszę polecić."

Przemysław / 2018-10-08

"Nie ma co porównywać tego dostawcy z innymi dostawcami internetu w Polsce. Możecie mi wierzyć! W Airmax z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują parametry do konkretnych potrzeb użytkownika oraz udzielają zdalnej pomocy, gdy masz z czymś problem. Uważam, że właśnie tak powinien wyglądać dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest przyzwoicie. Bardzo polecam!"

Anita / 2018-09-29

"Przez ostatnie lata miałem Internet od jednego z najpopularniejszych w naszym kraju operatorów. Nie było bardzo źle, jednak bywały dni, że w trakcie zajęć online lub oglądania seriali na VOD musiałem włączać Internet w telefonie, żeby wszystko normalnie działało. Pomyślałem, za co w takim razie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Porównałem oferty Internetu największych i lokalnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Mam od nich Internet od kilku miesięcy, więc mogę już wystawić ocenę. Ode mnie 5 gwiazdek. Żałuję, że nie można dać 6 "

Monika / 2018-09-20

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Dlatego po przeanalizowaniu różnych ofert zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. Teraz, po latach, nie żałuję. Internet zapewnia efektywną pracę. Co do rachunków, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam przemiłe panie z biura obsługi klienta!"

Seweryn / 2018-09-17

"Nie pamiętam już, gdzie w sieci pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, czemu nie, przetestuję. Napisałem przez formularz i zaraz handlowiec oddzwonił. Kolejnego dnia roboczego przyszedł do mnie zestaw do testów. Po 14 dniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój operator oferuje również ogrom dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś ma mały biznes, to w moim przekonaniu jest to bardzo wygodna opcja. Naturalnie polecam!"

Emil / 2018-09-05

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie w sieci pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to doskonale pamiętam, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, dlaczego nie, idę w to. Napisałem przez formularz i jakoś popołudniu ktoś kumaty odpisał. Kolejnego dnia roboczego dotarł do mnie zestaw do testów. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z parametrów łącza. Do tego zaoferowano mi super cenę. Podczas podpisywania umowy okazało się, że firma Airmax oferuje również cały wachlarz dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś prowadzi mały biznes, to w moim przekonaniu jest to dogodna opcja. Naturalnie polecam!"

Gabriel / 2018-09-02

"Z usługami Airmax mam kontakt już od ponad 2 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co ważne - takim samym poziomie. Szybkość łączy określona w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Internet nigdy nie zawiódł, nie licząc awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli bez zastrzeżeń. Śmiało mogę polecić."

Ewelina / 2018-08-24

"Dzięki Airmax zyskałem ciągłe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w dzisiejszych czasach. Światłowód wdrożono szybciutko - bez zbędnego okablowania i prac budowlanych. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Można to sprawdzić narzędziem speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i profesjonalna ekipa techniczna. Polecam każdemu."

Paulina / 2018-08-17

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – zwłaszcza prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet oferowanych usług. Wcześniej mieliśmy Internet z Play, ale niestety znani operatorzy w Polsce na ten moment nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dostarczono nam ultra szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach poinformowano nas przez e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet całkowicie bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax."

Jakub / 2018-08-09

"Rzetelny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – jak dla mnie ekstra. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy początkowo, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax niemal natychmiast sprawdził błędy i ustabilizował łącze. Mając w przeszłości internet domowy UPC to różnica jest ogromna. Oczywiście polecam."

Paulina / 2018-08-01

"Zdecydowanie najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Airmax Internet już od kilku lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy zdarzyły się może kilka razy i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stała. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Ja polecam Internet Airmax."

Herbert / 2018-07-27

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w każdym pokoju."

Cecylia / 2018-07-17

"To już 5 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest naprawdę szybki. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie używane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, automatyka, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy."

Adela / 2018-07-14

"Od początku współpracy spotykam się z bezproblemową i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii konkurencyjnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Łącze działa bezproblemowo i zaskakująco szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać."

Janina / 2018-07-03

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi dostawcami internetu na polskim rynku. Słowo przedsiębiorcy! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemów. Konsultanci dostosowują ofertę do konkretnych oczekiwań usługobiorcy oraz pozostają do dyspozycji, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie właśnie tak powinien zachowywać się dostawca internetu w obecnych czasach. Jeśli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest dobrze. Bardzo polecam!"

Dominika / 2018-07-02

"Przez ostatnie lata zamawiałem Internet od jednego z najpopularniejszych na rynku operatorów. Nie było bardzo źle, jednak czasem dochodziło do tego, że w trakcie zajęć online albo oglądania seriali na platformach streamingowych musiałem przełączać się na Internet mobilny, żeby wszystko normalnie działało. Kolega z pracy zapytał mnie, za co tak właściwie płacę firmie od internetu wi-fi. Porównałem oferty Internetu największych i lokalnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Mam od nich Internet od sześciu miesięcy, więc chyba mogę już skomentować. Ode mnie 5 gwiazdek. Tylko dlatego, że nie można ocenić na 6 "

Jowita / 2018-06-20

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wspierać małe biznesy, w szczególności polskie. Dlatego finalnie mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. W 100% polecam. Internet jest ultra szybki. Odnośnie rachunków, to praktycznie ich nie czuję. Korzystając z okazji, pozdrawiam przemiłe konsultantki z BOK-a!"

Pamela / 2018-06-14

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i błyskawicznie ktoś kumaty oddzwonił. Następnego dnia dotarł do mnie zestaw do testowania. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z jakości Internetu. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że mój operator dostarcza również całą masę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to dogodna opcja. Naturalnie polecam!"

Anna / 2018-06-05

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, czemu nie, przetestuję. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i jakoś wieczorem przedstawiciel handlowy odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach dostałem pakiet testowy. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca ma w ofercie także bogatą gamę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś ma małą firmę, to w mojej ocenie jest to idealna opcja. Oczywiście polecam!"

Kinga / 2018-05-30

"Z firmą Airmax jestem związany już od prawie 5 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - stałym poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie zerwało łączy, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli bez zastrzeżeń. Polecam."

Monika / 2018-05-26

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w tej naszej rzeczywistości. Internet podłączono szybko - bez miliona kabli i przekopów. Kluczowe atuty to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję zrobić speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić."

Melania / 2018-05-16

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na prędkość transmisji – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zyskaliśmy mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość całkowicie bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Gabriela / 2018-05-11

"Godny zaufania dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – ok. Wykupiłem taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak serwis Airmax niezwłocznie zidentyfikował źródło awarii i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Polecam."

Piotr / 2018-05-01

"Bez wątpienia najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu. Korzystam z Airmax Internet już od 4 lat. Zawarłem już kolejną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy mogę policzyć na palcach jednej ręki i trwały krótko. Prędkość stabilna. Usługa działa bez zakłóceń – także w czasie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania filmów i seriali w najwyższej jakości. Naprawdę polecam usługę Airmax."

Borys / 2018-04-25

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w każdym pokoju."

Łukasz / 2018-04-20

"Minęło już 5 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie powiedzieć, że Airmax Internet jest naprawdę szybki. Ani razu nie mieliśmy uwag. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają szybko. Jesteśmy korporacją, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko działa bez problemów. Czołowi w Polsce dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiam."

Adrian / 2018-04-16

"Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i stale dostępną obsługą klienta. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach dużych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z doradcą, który pracuje tam jakby za karę, albo z maszynami. Usługa działa bez zastrzeżeń i odpowiednio szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu."

Roman / 2018-04-07

"Usługa bez porównania z pozostałymi dostawcami internetu w kraju. Słowo! Tutaj z niczym nikt nie ma problemów. Konsultanci dostosowują usługę do konkretnych wymagań usługobiorcy oraz błyskawicznie reagują, gdy zdarzy się jakaś awaria. Sądzę, że właśnie taką jakość powinien zapewniać dostawca internetu w obecnych czasach. Jeśli obecnie masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest w porządku. Bardzo polecam!"

Adrian / 2018-03-27

"Przedtem zamawiałem Internet od jednego z najbardziej znanych na rynku dostawców. Nie było fatalnie, ale od czasu do czasu zdarzało się, że podczas rozmów online albo oglądania filmów na platformach streamingowych musiałem przełączać się na Internet mobilny, żeby uzyskać płynność działania. Kolega z pracy zapytał mnie, za co tak właściwie płacę firmie od internetu wi-fi. Zrobiłem mały research i porównałem Internet od przeróżnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Współpracujemy od przeszło 6 miesięcy, więc chyba mogę już ocenić. Dla mnie 5+. Tylko dlatego, że nie można ocenić na 6 "

Arnold / 2018-03-23

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, przede wszystkim polskie. Więc ostatecznie postawiłam na dostawcę Airmax. Była to jedna z najlepszych z ostatnio podjętych decyzji biznesowych. Internet działa super. Co do opłat abonamentowych, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane panie z infolinii!"

Wiktor / 2018-03-13

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i zaraz handlowiec odpisał. Nie minęła nawet doba, a przyszedł do mnie zestaw do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza również ogrom towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to bardzo wygodna opcja. Naturalnie polecam!"

Marek / 2018-03-12

"Nie kojarzę za bardzo, gdzie w sieci po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to wiem, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Napisałem przez formularz i jakoś popołudniu przedstawiciel Airmax zadzwonił. Kolejnego dnia roboczego kurier przywiózł mi pakiet testowy. Po kilkunastu dniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podczas podpisywania umowy okazało się, że Airmax ma w ofercie także szeroką gamę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś otwiera mały biznes, to w moim przekonaniu jest to znakomita opcja. Oczywiście polecam!"

Felicja / 2018-02-28

"Z usługą Airmax jestem związany już od prawie 5 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tej firmie. Airmax to firma konkretna, świadczy usługi na oczekiwanym i co dla mnie ważne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość uploadu i downloadu wskazana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie zerwało łączy, poza jedną sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli uczciwie uważam. Ja polecam."

Juliusz / 2018-02-24

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w okresie oobecnym. Internet podłączono zaskakująco szybko - bez miliona kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Kluczowe atuty to bardzo duża przepustowość Internetu i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Zweryfikowałem to przy pomocy speedtest. Spodobała mi się także komunikatywna i sprawnie działająca obsługa klienta. Oczywiście polecam."

Norbert / 2018-02-15

"Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Wielkie podziękowania za mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w prezencie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Ja polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę."

Zofia / 2018-02-10

"Naprawdę godny polecenia dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – bez zastrzeżeń. Korzystam z taryfy 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak zespół wsparcia Airmax niemal natychmiast zidentyfikował przyczynę usterki i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy UPC to jest przepaść. Polecam."

Liliana / 2018-02-01

"Stwierdzam, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Airmax Internet już od 2 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia były incydentalne i trwały chwilę. Szybkość stabilna. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam każdemu usługi Airmax."

Antonina / 2018-01-27

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu."

Waldemar / 2018-01-18

"Minęło już 6 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie potrzebne przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt IT, systemy automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najbardziej znani operatorzy wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to ja polecam. Pozdrawiamy."

Eliza / 2018-01-15

"Od dnia zawarcia umowy spotykam się z otwartą na potrzeby i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii dużych operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszynami. Łącze działa ok i zaskakująco szybko – zgodnie z umową. Po prostu muszę polecić."

Cyprian / 2018-01-05

"Nie ma co porównywać tego dostawcy z pozostałymi dostawcami internetu w Polsce. A mam porównanie! W Airmax z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują parametry do konkretnych potrzeb użytkownika oraz nie zawodzą, gdy masz problem. Sądzę, że właśnie tak powinien działać dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest w porządku. Bardzo polecam!"

Elwira / 2017-12-28

"Do tej pory korzystałem z Internetu od jednego z czołowych w Polsce operatorów. Nie było najgorzej, jednak bywały okresy, że w trakcie spotkań online czy oglądania seriali na VOD musiałem uruchamiać Internet w telefonie, żeby wszystko działało. Zacząłem się zastanawiać, za co w takim razie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przeanalizowałem warunki u rozmaitych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Korzystam od około roku, więc mogę już ocenić usługę. Ode mnie 5-tka. Żałuję, że nie można wystawić 6 "

Sabina / 2017-12-24

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę stawiać na mniejsze firmy, w szczególności polskie. Dlatego finalnie zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. I była to mądra decyzja. Internet spełnia wszelkie wymagania. Odnośnie rachunków, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam przemiłe konsultantki z BOK-a!"

Juliusz / 2017-12-16

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i zaraz handlowiec odpisał. Nie minęła nawet doba, a przyszedł do mnie pakiet testowy. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z szybkości łącza. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Później okazało się, że firma Airmax ma w ofercie także ogrom innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to bardzo wygodna opcja. Oczywiście polecam!"

Martyna / 2017-12-05

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, w jakim miejscu pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant odpowiedział na maila. Następnego dnia otrzymałem zestaw testowy. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Jednocześnie okazało się, że mój dostawca ma w ofercie również wiele innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Stefan / 2017-11-28

"Z usługami Airmax mam styczność już od 2 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o używanych usługach. Firma jest pewna, świadczy usługi na bardzo dobrym i co ważne - takim samym poziomie. Prędkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej możliwa do osiągnięcia. Nic się nie psuje, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli w porządku. Polecam każdemu."

Lucyna / 2017-11-23

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w w dwudziestym pierwwszym wieku. Usługę wykonano ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Główne plusy to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję wykonać speedtest. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam."

Martyna / 2017-11-18

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość całkowicie bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Marek / 2017-11-08

"Zaufany operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. W umowie mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax natychmiast sprawdził błąd i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam każdemu."

Dominik / 2017-10-31

"Z całą pewnością to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Korzystam z Airmax Internet już od 2 lat. Właśnie podpisałem kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy występowały sporadycznie i trwały dosłownie chwilę. Łącze stabilne. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Polecam Internet Airmax."

Konrad / 2017-10-29

"Korzystam z usług Airmax już od ponad 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw startowy. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na instalatora ani dzwonić i umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem kierując się instrukcją i to wystarczyło. Łącze działa bez problemów, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dobrać router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym domu."

Hubert / 2017-10-21

"To już 6 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest niezawodny. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie używane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, automatyka, telewizja CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Czołowi w Polsce dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiam."

Władysław / 2017-10-10

"Od pierwszego dnia spotykam się z przyjazną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach dużych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam jakby za karę, albo z maszynami. Internet działa bez zastrzeżeń i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracją operatora. Polecam każdemu."

Wiktoria / 2017-10-06

"Jakość bez porównania z największymi dostawcami internetu w kraju. Naprawdę! Tutaj z niczym nie ma problemów. Pracownicy dostosowują usługę do konkretnych wymagań klienta oraz udzielają zdalnego wsparcia, gdy nie umiesz sobie z czymś poradzić. Moim zdaniem właśnie takie standardy powinien oferować dostawca internetu w dzisiejszych czasach. Jeśli aktualnie masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest ok. Bardzo polecam!"

Monika / 2017-09-26

"W ostatnich latach miałem Internet od jednego z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju operatorów. Nie było większych problemów, jednak bywały okresy, że w trakcie meetingów online lub oglądania seriali na platformach streamingowych musiałem włączać Internet ze smartfona, żeby uzyskać wysoką jakość połączenia. Pomyślałem, za co tak właściwie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przejrzałem pakiety Internetu od wielu różnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Jestem klientem Airmax od około roku, a więc mogę już ocenić usługę. Ode mnie 5 z plusem. Tylko dlatego, że nie można dać 6 "

Berenika / 2017-09-25

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, szczególnie polskie. Więc po porównaniu różnych ofert postawiłam na dostawcę Airmax. I nie pomyliłam się. Internet pędzi jak szalony. W kwestii kosztów, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam przuprzejme kobiety od zdalnej pomocy!"

Danuta / 2017-09-14

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to dobrze pamiętam, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Skontaktowałem się przez formularz i następnego ranka ktoś z biura obsługi klienta odpisał. Nie minęła nawet doba, a Airmax przesłał mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza także sporo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś zakłada DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to rozsądna opcja. Oczywiście polecam!"

Sylwester / 2017-09-11

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to dobrze pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i po paru godzinach ktoś z Airmax odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach odebrałem zestaw do testowania. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca dostarcza również dużo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Ireneusz / 2017-09-03

"Z firmą Airmax mam styczność już od niemal 2 lat, więc raczej mogę już się wypowiedzieć o używanych usługach. Firma jest uczciwa, świadczy usługi na dobrym i co istotne - stabilnym poziomie. Prędkość Internetu określona w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Zero reklamacji, nie wliczając prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do jakości usługi, czyli nie znalazłem nic lepszego. Oczywiście polecam."

Olgierd / 2017-08-25

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co uważam za szczególnie potrzebne w tych trudnych czasach. Internet podłączono bardzo szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i wyjątkowo niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam wykonać speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam."

Cezary / 2017-08-16

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online dostarczanych produktów. Do tej pory korzystaliśmy z usług T-mobile, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy w naszym kraju aktualnie nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dostarczono nam mega szybki Internet. Po po 4 tygodniach przesłano nam wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również samą firmę."

Tadeusz / 2017-08-14

"Rzetelny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax niemal natychmiast sprawdził błędy i ustabilizował Internet. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy UPC to nie ma co nawet porównywać. Polecam każdemu."

Dagmara / 2017-08-03

"Zdecydowanie najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Airmax Internet już od kilku lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy zdarzyły się może kilka razy i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stała. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Ja polecam Internet Airmax."

Adam / 2017-07-25

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 11 miesięcy. Mają naprawdę godne naśladowania traktowanie klientów. Miałem możliwość sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu."

Damian / 2017-07-21

"To już 5 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest naprawdę szybki. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie używane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, automatyka, telewizja CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Czołowi w Polsce dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiam."

Artur / 2017-07-11

"Od początku spotykamy się z zaangażowaną i sprawnie działającą obsługą. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii najbardziej znanych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z technikiem, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Internet działa bardzo dobrze i zaskakująco szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Ja polecam."

Michalina / 2017-07-09

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z największymi dostawcami internetu w kraju. Wiem, co mówię! Tutaj z niczym nie ma problemów. Pracownicy dostosowują usługę do konkretnych wymagań klienta oraz szybko reagują, gdy nie umiesz sobie z czymś poradzić. Moim zdaniem właśnie takie standardy powinien oferować dostawca internetu w dzisiejszych czasach. Jeśli aktualnie masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest ok. Bardzo polecam!"

Filip / 2017-06-27

"Wcześniej korzystałem z Internetu od jednego z największych w Polsce dostawców. Nie było źle, ale czasem dochodziło do tego, że podczas konferencji online czy oglądania filmów na portalach streamingowych musiałem uruchamiać Internet w smartfonie, żeby nie było zakłóceń. Zacząłem się zastanawiać, za co w związku z tym płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Zestawiłem ze sobą oferty wielu operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od sześciu miesięcy, w związku z tym mogę już skomentować. Dla mnie komplet gwiazdek. Bo nie można wystawić 6 "

Katarzyna / 2017-06-24

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wspierać małe biznesy, głównie polskie. Więc po dokładnym rozpoznaniu rynku mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. I była to świetna decyzja. Internet perfekcyjnie pasuje do mojego biznesu. W kwestii wydatków na Internet, to właściwie ich nie czuję. Przy okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe kobiety od zdalnej pomocy!"

Anastazja / 2017-06-13

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu po raz pierwszy zauważyłem reklamę firmy Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant oddzwonił. Następnego dnia otrzymałem pakiet do testów. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, ponieważ byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaproponowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje także wiele dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rewelacyjna opcja. Oczywiście polecam!"

Stanisław / 2017-06-06

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i po paru godzinach ktoś z biura obsługi klienta odpisał. Nie minęła nawet doba, a Airmax przesłał mi zestaw do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza również ogrom towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to rozsądna opcja. Naturalnie polecam!"

Arnold / 2017-05-30

"Z usługą Airmax mam kontakt już od niemal 4 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka sprawdzona, świadczy usługi na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Prędkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu możliwa do osiągnięcia. Nie mam żadnych uwag, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Śmiało mogę polecić."

Beniamin / 2017-05-24

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w w dwudziestym pierwwszym wieku. Internet podłączono szybko - bez miliona kabli i przekopów. Kluczowe atuty to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Zweryfikowałem dokładnie poprzez speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić."

Robert / 2017-05-18

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Mamy teraz mega szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę."

Edyta / 2017-05-11

"Sprawdzony dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak dział serwisu Airmax szybko zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował transmisję. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam."

Jarosław / 2017-05-02

"Stwierdzam, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Airmax Internet już od ponad 3 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były incydentalne i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stabilna. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania rozbudowanych serwisów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Polecam każdemu Internet Airmax."

Donald / 2017-05-01

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w każdym pokoju."

Gerard / 2017-04-21

"Minęło już kilkanaście miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest szybki. Nigdy nie mieliśmy problemów. Wszystkie potrzebne przez nas aplikacje działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą firmą, zatrudniamy wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, system monitoringu - wszystko działa bez zastrzeżeń. Konkurencyjni dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to naprawdę polecam. Pozdrawiam."

Wacław / 2017-04-17

"Od chwili zawarcia umowy spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii czołowych w Polsce firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa tak, jak powinna i zaskakująco szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Śmiało mogę polecić."

Berenika / 2017-04-06

"Usługa bez porównania z dużymi operatorami internetu na naszym rynku. A mam porównanie! U tego dostawcy z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują internet do indywidualnych wymogów użytkownika i nie zawodzą, gdy zdarzy się jakaś awaria. Według mnie dokładnie taką jakość powinien zapewniać dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest jak najbardziej ok. Zdecydowanie polecam!"

Waldemar / 2017-03-31

"Zawsze miałem Internet od jednego z największych w naszym kraju operatorów. Nie było źle, jednak często zdarzało się, że w trakcie pracy online lub oglądania seriali na platformach streamingowych musiałem włączać Internet ze smartfona, żeby nie było zakłóceń. Pomyślałem, za co tak właściwie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przejrzałem pakiety Internetu od mniej i bardziej znanych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od paru miesięcy, a więc mogę już wystawić wiarygodną opinię. Ode mnie 5 z plusem. Tylko dlatego, że nie można dać 6 "

Marian / 2017-03-23

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wspierać małe biznesy, szczególnie polskie. Dlatego finalnie mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. W 100% polecam. Internet jest ultra szybki. Odnośnie kosztów, to praktycznie ich nie czuję. Korzystając z okazji, pozdrawiam przuprzejme konsultantki z BOK-a!"

Helena / 2017-03-15

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i po paru godzinach ktoś kumaty zadzwonił. Po 24h dotarł do mnie pakiet do testów. Po kilkunastu dniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z parametrów usługi. Do tego zaproponowano mi super cenę. Potem okazało się, że Airmax oferuje także cały wachlarz dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to dogodna opcja. Oczywiście polecam!"

Tatiana / 2017-03-09

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie w sieci pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to dobrze pamiętam, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i po paru godzinach konsultant odpisał. Kolejnego dnia roboczego otrzymałem zestaw do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że firma Airmax dostarcza również wiele towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Paulina / 2017-03-05

"Z usługą Airmax jestem związany już od 4 lat, więc raczej mogę co nieco powiedzieć o tej firmie. Airmax to firma sprawdzona, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - identycznym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Łącza stabilne, poza jedną sytuacją awarii prądu. Koszt adekwatny do jakości usługi, czyli super. Śmiało mogę polecić."

Danuta / 2017-02-21

"Dzięki Airmax mogę mieć stałe połączenie ze światem, co uważam za szczególnie potrzebne w okresie oobecnym. Internet podłączono zaskakująco szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Kluczowe atuty to duża szybkość transmisji danych i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zweryfikowałem to przy pomocy speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna pomoc techniczna. Polecam."

Janina / 2017-02-18

"Do naszej firmy wybraliśmy łącze Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość internetu – zwłaszcza szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci oferowanych usług. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że znani operatorzy na polskim rynku na ten moment nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz mamy ultra szybki Internet. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Śmiało mogę polecić – zarówno usługi, jak również Airmax jako firmę."

Emilia / 2017-02-13

"Sprawdzony dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – ok. Płacę za taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na początku, jednak dział serwisu Airmax niemal natychmiast zidentyfikował źródło usterki i ustabilizował transmisję. Posiadając do tej pory internet w domu UPC to naprawdę jest przepaść. Polecam."

Roksana / 2017-02-01

"Według mnie Airmax to najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Airmax Internet już od prawie 5 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax przerwy były bardzo rzadkie i trwały dosłownie chwilę. Transmisja danych stabilna. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Oczywiście polecam Internet Airmax."

Norbert / 2017-01-28

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu."

Zuzanna / 2017-01-18

"Minęło już 10 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest bezkonkurencyjny. Ani razu nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Komputery, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Duzi dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam."

Aldona / 2017-01-10

"Od początku spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą pomocą techniczną. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii czołowych w Polsce operatorów, gdzie rozmawia się albo z technikiem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Łącze działa bardzo dobrze i zaskakująco szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Śmiało mogę polecić."

Juliusz / 2017-01-09

"Jakość bez porównania z największymi operatorami internetu na polskim rynku. Wiem, co mówię! W Airmax z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb użytkownika i szybko reagują, gdy nie umiesz sobie z czymś poradzić. Moim zdaniem dokładnie takie standardy powinien oferować dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest ok. Zdecydowanie polecam!"

Fryderyk / 2016-12-27

"Do tej pory zamawiałem Internet od jednego z czołowych na rynku operatorów. Nie było najgorzej, jednak często zdarzało się, że w trakcie spotkań online albo oglądania seriali na portalach streamingowych musiałem przełączać się na Internet w smartfonie, żeby wszystko działało. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w związku z tym płacę firmie od internetu wi-fi. Zestawiłem ze sobą oferty rozmaitych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Korzystam od paru miesięcy, w związku z tym mogę już zrecenzować usługę. Ode mnie komplet gwiazdek. Bo nie można ocenić na 6 "

Kleopatra / 2016-12-24

"Jestem klientką Airmaxa od dawna. 6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę stawiać na mniejsze firmy, głównie polskie. Dlatego po przeanalizowaniu różnych ofert zdecydowałam się właśnie na operatora Airmax. Nie żałuję. Internet zapewnia efektywną pracę. Odnośnie wydatków na Internet, to praktycznie ich nie odczuwam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe konsultantki odbierające telefon!"

Elżbieta / 2016-12-14

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to kojarzę, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i jakoś popołudniu ktoś z biura obsługi klienta odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach Airmax przesłał mi pakiet do testów. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca oferuje także całą masę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś zakłada małą firmę, to w mojej ocenie jest to rozsądna opcja. Oczywiście polecam!"

Ferdynand / 2016-12-06

"Nie pamiętam już, gdzie w sieci pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to dobrze pamiętam, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a oddzwonił. Kolejnego dnia roboczego przesłano mi zestaw do testów. Po 14 dniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój operator oferuje również całą masę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Sylwia / 2016-12-01

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od ponad 3 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co bardzo ważne - stałym poziomie. Prędkość tranferu deklarowana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Brak awarii od początku, no może poza sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli bez zastrzeżeń. Polecam."

Mikołaj / 2016-11-22

"Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w okresie teraźniejszym. Światłowód wdrożono błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Największe zalety to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam zrobić speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam."

Gabriel / 2016-11-15

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na prędkość transmisji – zwłaszcza prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze korzystaliśmy z Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy sieci GSM na ten moment nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dzięki temu, teraz mamy ultra szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet gratis. To się nazywa podejście do klientów. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Roksana / 2016-11-11

"Profesjonalny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – rewelacja. Mam limit 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział serwisu Airmax błyskawicznie sprawdził nieprawidłowości i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam każdemu."

Henryk / 2016-11-04

"Stwierdzam, że Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Airmax Internet już od niespełna 4 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy były incydentalne i trwały krótko. Szybkość stabilna. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam każdemu usługę Airmax."

Rudolf / 2016-10-31

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na instalatora ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i to wszystko. Łącze działa płynnie, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi kupić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pokojach."

Amanda / 2016-10-22

"Upłynęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest w 100% stabilny. Na ten moment nie mieliśmy problemu. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu ludzi. Komputery, system automatyki, telewizja CCTV - wszystko działa bez zacięcia. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to oczywiście polecam. Pozdrawiam."

Piotr / 2016-10-17

"Od momentu zawarcia umowy spotykam się z zaangażowaną i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych na polskim rynku operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam jakby za karę, albo z maszynami. Łącze działa dobrze i zaskakująco szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam."

Bożena / 2016-10-06

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi dostawcami internetu w naszym kraju. Słowo przedsiębiorcy! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemów. Konsultanci dostosowują ofertę do konkretnych oczekiwań usługobiorcy oraz pozostają do dyspozycji, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie właśnie tak powinien zachowywać się dostawca internetu w obecnych czasach. Jeśli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest dobrze. Bardzo polecam!"

Mirosław / 2016-10-01

"Przedtem zamawiałem Internet od jednego z najbardziej znanych na rynku dostawców. Nie było fatalnie, ale bywały okresy, że podczas rozmów online albo oglądania filmów na Netflixie musiałem przełączać się na Internet z telefonu, żeby uzyskać płynność działania. Kolega z pracy zapytał mnie, za co wobec tego płacę firmie od internetu wi-fi. Poprzeglądałem propozycje przeróżnych dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Współpracujemy od około roku, dlatego mogę już ocenić usługę. Dla mnie 5*. Szkoda, że nie można ocenić na 6 "

Emanuel / 2016-09-26

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, szczególnie polskie. Więc po przeanalizowaniu różnych ofert postawiłam na dostawcę Airmax. I był to strzał w dziesiątkę. Internet działa idealnie. W kwestii kosztów, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam przuprzejme kobiety od zdalnej pomocy!"

Feliks / 2016-09-16

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to kojarzę, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i po jakiejś godzinie ktoś z obsługi klienta odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach miałem już u siebie pakiet do testów. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca oferuje także bogatą gamę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś rozkręca małą firmę, to w mojej ocenie jest to warta uwagi opcja. Oczywiście polecam!"

Dagmara / 2016-09-10

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a zadzwonił. Po 24h przesłano mi pakiet testowy. Po kilkunastu dniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Potem okazało się, że Airmax ma w ofercie także całą masę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś zakłada swoją firmę, to moim zdaniem jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Radosław / 2016-09-02

"Z firmą Airmax jestem związany już od niespełna 3 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co istotne - niezmieniającym się poziomie. Prędkość Internetu deklarowana w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Niezawodność 100%, nie wliczając przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli bez uwag. Polecam."

Elżbieta / 2016-08-25

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w w dwudziestym pierwwszym wieku. Światłowód wdrożono ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Największe zalety to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję zrobić speedtest. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy obsługa. Naprawdę polecam."

Martyna / 2016-08-19

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy na polskim rynku aktualnie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz mamy mega szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość gratis. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno usługi, jak i Airmax jako firmę."

Sylwester / 2016-08-13

"Rewelacyjny operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – rewelacja. Jestem na taryfie 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście dział serwisu Airmax błyskawicznie sprawdził problem i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy od operatora komórkowego to niebo a ziemia. Polecam każdemu."

Izabela / 2016-08-04

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Korzystam z Airmax Internet już od niemal 5 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax."

Iga / 2016-07-27

"Korzystam z usług operatora Airmax już od przeszło 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach traktowanie klienta. Postanowiłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem siedzieć i czekać w domu na instalatora ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i i nic więcej. Łącze działa zgodnie z umową, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dokupić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach w domu."

Ewa / 2016-07-22

"Minęło już 10 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę spokojnie stwierdzić, że Airmax Internet jest bezkonkurencyjny. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie potrzebne przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, systemy automatyki, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają bardzo słabo na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy."

Marlena / 2016-07-14

"Od 1. dnia Airmax zaskakuje mnie otwartą na potrzeby i profesjonalną obsługą klienta. Jest zupełnie inaczej niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z pracownikiem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa bez problemu i odpowiednio szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić."

Fabian / 2016-07-05

"Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z największymi operatorami internetu w naszym kraju. Słowo przedsiębiorcy! U tego dostawcy z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują internet do indywidualnych wymogów użytkownika i pozostają do dyspozycji, gdy coś ci nie działa. Moim zdaniem dokładnie taki poziom powinien gwarantować dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest ok. Zdecydowanie polecam!"

Teresa / 2016-07-01

"Zawsze korzystałem z Internetu od jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce dostawców. Nie było większych problemów, ale czasami dochodziło do tego, że podczas pracy online czy oglądania filmów na portalach streamingowych musiałem uruchamiać Internet ze smartfona, żeby uzyskać wysoką jakość połączenia. Zacząłem się zastanawiać, za co w związku z tym płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przejrzałem pakiety Internetu od mniej i bardziej znanych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Jestem klientem Airmax od 6 mc, a więc mogę już napisać kilka słów na temat firmy i usługi. Dla mnie 5 z plusem. Bo nie można wystawić 6 "

Czesława / 2016-06-25

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Więc po analizie ofert postawiłam na dostawcę Airmax. I od lat niezmiennie jestem zadowolona. Internet jest naprawdę niezawodny i bardzo szybki. W kwestii wydatków na Internet, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe kobiety z infolinii!"

Lech / 2016-06-14

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Wypełniłem i wysłałem formularz i po jakiejś godzinie ktoś z Airmax odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach odebrałem pakiet testowy. Po 2 tygodniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca ma w ofercie także dużo innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś planuje założyć działalność gospodarczą, to według mnie jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Sławomir / 2016-06-09

"Nie kojarzę za bardzo, na jakim portalu po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i następnego ranka ktoś z biura obsługi klienta zadzwonił. Po kilkunastu godzinach Airmax przesłał mi pakiet do testów. Po kilkunastu dniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z parametrów usługi. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podpisując umowę okazało się, że Airmax oferuje także cały pakiet dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to rozsądna opcja. Oczywiście polecam!"

Leszek / 2016-06-04

"Z usługą Airmax mam styczność już od 5 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o używanych usługach. Firma jest konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co dla mnie ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość uploadu i downloadu wskazana w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nigdy nic się nie popsuło, poza jedną sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli spoko. Ja polecam."

Borys / 2016-05-25

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w w dwudziestym pierwwszym wieku. Światłowód wdrożono szybko - bez miliona kabli i przekopów. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Zweryfikowałem dokładnie poprzez speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa klienta. Śmiało mogę polecić."

Adam / 2016-05-23

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – zwłaszcza szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość oferowanych usług. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dostarczono nam ultra szybki Internet. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet bezpłatnie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Dominik / 2016-05-10

"Sprawdzony operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by dograć warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. Płacę za taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax szybko sprawdził źródło usterki i ustabilizował łącze. Mając jeszcze nie tak dawno internet domowy z T-Mobile to nie ma co nawet porównywać. Polecam."

Stanisław / 2016-05-07

"Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Używam Airmax Internet już od ponad 2 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Ja polecam usługę Airmax."

Jerzy / 2016-04-27

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad 6 miesięcy. Mają naprawdę godne pochwały podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w całym dużym mieszkaniu."

Adam / 2016-04-23

"To już 7 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax Internet jest super szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie używane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez przerw. Duzi operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy."

Paulina / 2016-04-12

"Od początku mam zawsze do czynienia z otwartą na potrzeby i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii popularnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatami. Usługa działa bardzo dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z oczekiwaniami. Po prostu muszę polecić."

Kinga / 2016-04-05

"Bez porównania z najpopularniejszymi operatorami internetu na naszym rynku. Serio! U tego dostawcy z niczym nie ma problemu. Pracownicy dopasowują internet do indywidualnych wymogów klienta i odbierają telefony, gdy coś się dzieje. Moim skromnym zdaniem dokładnie taki powinien być dostawca usług internetowych w dzisiejszych czasach. Jeżeli aktualnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest zadowalająco. Zdecydowanie polecam!"

Arkadiusz / 2016-04-01

"Wcześniej korzystałem z Internetu od jednego z największych w Polsce dostawców. Nie było źle, ale bywały dni, że podczas konferencji online czy oglądania filmów na portalach streamingowych musiałem uruchamiać Internet w smartfonie, żeby nie było zakłóceń. Zacząłem się zastanawiać, za co w związku z tym płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Zestawiłem ze sobą oferty wielu operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od kilku miesięcy, w związku z tym mogę już wystawić ocenę. Dla mnie komplet gwiazdek. Bo nie można wystawić 6 "

Szymon / 2016-03-27

"Jestem klientką operatora Airmax od dość dawna. 7 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi oferowane przez lokalne podmioty, zwłaszcza polskie. Dlatego po sprawdzeniu możliwości wybrałam właśnie przedsiębiorstwo Airmax. I była to trafna decyzja. Internet idealnie sprawdza się w codziennej działalności. W kwestii opłat, to praktycznie ich nie czuć. Korzystając z okazji, pozdrawiam cudowne kobiety udzielające pomocy technicznej!"

Marzanna / 2016-03-18

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie pierwszy raz zobaczyłem reklamę internetu Airmax. Za to kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Wypełniłem formularz i jakoś wieczorem przedstawiciel handlowy zadzwonił. Po 24h dostałem zestaw testowy. Po kilkunastu dniach testowania podpisałem umowę, bo byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Potem okazało się, że Airmax ma w ofercie również bogatą gamę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś rozkręca swoją firmę, to moim zdaniem jest to idealna opcja. Naturalnie polecam!"

Krystyna / 2016-03-11

"Nie pamiętam już, gdzie w sieci pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, czemu nie, przetestuję. Napisałem przez formularz i zaraz handlowiec oddzwonił. Kolejnego dnia roboczego przyszedł do mnie zestaw do testów. Po 14 dniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój operator oferuje również ogrom dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś ma mały biznes, to w moim przekonaniu jest to bardzo wygodna opcja. Naturalnie polecam!"

Jadwiga / 2016-03-07

"Z usługami Airmax mam styczność już od niespełna 3 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Łącza stabilne, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli naprawdę spoko. Naprawdę polecam."

Andżelika / 2016-02-27

"Dzięki Airmax zyskałem ciągłe połączenie ze światem, co jest szczególnie potrzebne w w XXI wieku. Światłowód wdrożono zaskakująco szybko - bez zbędnego okablowania i robót ziemnych. Największe zalety to duża szybkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Zweryfikowałem dokładnie poprzez speedtest. Na uwagę zasługuje też miła i profesjonalna ekipa techniczna. Polecam."

Szymon / 2016-02-19

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze symetryczne Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na prędkość transmisji – w szczególności prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość naszych rozwiązań. Zawsze współpracowaliśmy z Plusa, niestety okazało się, że popularni operatorzy na polskim rynku w tym momencie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dostarczono nam super szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w prezencie. To się nazywa troska o klienta. Serdecznie wszystkim polecam – zarówno usługi, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Amanda / 2016-02-09

"Zaufany dostawca usług internetowych. Podczas zawierania umowy dało się dograć warunki. Sama usługa – rewelacja. W umowie mam taryfę 300, a w rzeczywistości jest dużo więcej. Atutem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, ale dział serwisu Airmax natychmiast zdiagnozował błąd i ustabilizował transmisję. Mając wcześniej internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam."

Amadeusz / 2016-02-03

"Z całą pewnością to najlepszy dostawca Internetu na Opolszczyźnie. Używam Airmax Internet już od ponad 2 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia występowały sporadycznie i trwały chwilę. Łącze stabilne. Łącze działa bez problemów – także w trakcie przeglądania złożonych stron i sklepów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania seriali w wysokiej jakości. Polecam usługi Airmax."

Helena / 2016-01-27

"Korzystam z usług Airmax już od ponad 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i tyle. Internet działa doskonale, nie zacina się. Idealnie doradzono mi zamówić router W-Fi. W efekcie mam Internet w we wszystkich pokojach."

Paweł / 2016-01-22

"To już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest naprawdę szybki. Na ten moment nie mieliśmy uwag. Wszystkie używane przez nas systemy IT działają tak, jak powinny. Jesteśmy korporacją, personel składa się z wielu pracowników. Komputery, automatyka, telewizja CCTV - wszystko funkcjonuje bez zacięcia. Czołowi w Polsce operatorzy wypadają dość mizernie na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiamy."

Monika / 2016-01-12

"Od początku współpracy spotykam się z bezproblemową i stale dostępną obsługą klienta. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach największych na polskim rynku firm oferujących internet, gdzie gada się albo z doradcą, który pracuje tam jakby za karę, albo z maszynami. Usługa działa bezproblemowo i odpowiednio szybko – zgodnie z zapisami w umowie. Nic tylko polecać."

Ignacy / 2016-01-06

"Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z dominującymi operatorami internetu na polskim rynku. Nie przesadzam! W Airmax z niczym nikt nie robi problemu. Doradcy dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb użytkownika i są dostępni pod telefonem, gdy coś ci nie działa. W mojej opinii dokładnie taki poziom powinien gwarantować dostawca usług internetowych w XXI wieku. Jeżeli teraz masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest super. Zdecydowanie polecam!"

Izabela / 2015-12-30

"Przez ostatnie lata korzystałem z Internetu od jednego z najpopularniejszych w Polsce operatorów. Nie było bardzo źle, jednak zdarzały się dni, że w trakcie zajęć online czy oglądania seriali na VOD musiałem uruchamiać Internet mobilny, żeby wszystko normalnie działało. Zacząłem się zastanawiać, za co w takim razie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przejrzałem pakiety Internetu od największych i lokalnych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Mam od nich Internet od niespełna roku, więc chyba mogę już co nieco powiedzieć. Ode mnie 5 z plusem. Żałuję, że nie można wystawić 6 "

Michał / 2015-12-28

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, przede wszystkim polskie. Więc ostatecznie postawiłam na dostawcę Airmax. Jestem bardzo zadowolona. Internet jest mega szybki. W kwestii opłat abonamentowych, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane kobiety od zdalnej pomocy!"

Kleopatra / 2015-12-16

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie w sieci po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Napisałem przez formularz i jakoś popołudniu przedstawiciel Airmax odpisał. Kolejnego dnia roboczego kurier przywiózł mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że firma Airmax dostarcza także szeroką gamę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś otwiera mały biznes, to w moim przekonaniu jest to znakomita opcja. Oczywiście polecam!"

Mikołaj / 2015-12-11

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wypełniłem i wysłałem formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a oddzwonił. Następnego dnia przesłano mi zestaw do testów. Po 14 dniach testowania zawarłem umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje również dużo dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś otwiera działalność gospodarczą, to według mnie jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Teresa / 2015-12-02

"Z usługą Airmax mam styczność już od kilku lat, więc raczej mogę już się wypowiedzieć o używanych usługach. Firma jest uczciwa, realizuje usługę na dobrym i co dla mnie ważne - stabilnym poziomie. Szybkość uploadu i downloadu określona w umowie jest ku mojemu zaskoczeniu osiągalna. Nigdy nie miałem awarii, poza jedną sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do jakości usługi, czyli rewelacja. Oczywiście polecam."

Gabriel / 2015-11-24

"Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w dzisiejszych czasach. Internet podłączono szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Można to sprawdzić narzędziem speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna pomoc techniczna. Polecam każdemu."

Stanisław / 2015-11-18

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Airmax ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prędkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze korzystaliśmy z usług Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w naszym kraju aktualnie nie umieją sprostać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero firma Airmax. Teraz działa u nas mega szybki Internet. Po po 4 tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam każdemu – zarówno łącze, jak również firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Emanuel / 2015-11-15

"Fantastyczny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by indywidualnie dopasować niektóre warunki. Samo łącze – ok. Zdecydowałem się na taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności początkowo, na szczęście dział pomocy technicznej Airmax niezwłocznie sprawdził przyczynę awarii i ustabilizował łącze. Posiadając do tej pory internet w domu z Orange to naprawdę jest przepaść. Oczywiście polecam."

Witold / 2015-11-04

"Z całą pewnością to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w Opolu i zapewne nie tylko. Używam Airmax Internet już od ponad 2 lat. Właśnie zawarłem następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy występowały sporadycznie i trwały krótko. Łącze stabilne. Usługa działa bez przycinania się – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Polecam usługę Airmax."

Mariola / 2015-10-31

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie dokonać instalacji Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę ani z nikim umawiać się. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem według instrukcji i gotowe. Internet działa bezproblemowo, nie zacina się. Idealnie doradzono mi wybrać router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pokoju."

Grażyna / 2015-10-21

"Minęło już 8 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie potwierdzić, że Airmax Internet jest rewelacyjny. Nigdy nie mieliśmy przerw. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają bezproblemowo. Jesteśmy dużą firmą, zatrudniamy wielu ludzi. Sprzęt IT, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez zastrzeżeń. Popularni dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to w 100% polecam. Pozdrawiam."

Ireneusz / 2015-10-18

"Od momentu podpisania umowy firma Airmax zaskakuje miłą i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infoliniach największych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam jakby za karę, albo z maszyną. Internet działa super i naprawdę szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam."

Aldona / 2015-10-12

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z pozostałymi dostawcami internetu w naszym kraju. Wiem, co mówię! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemów. Konsultanci dostosowują ofertę do konkretnych oczekiwań usługobiorcy oraz szybko reagują, gdy masz z czymś problem. Sądzę, że właśnie tak powinien wyglądać dostawca internetu w obecnych czasach. Jeśli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest w porządku. Bardzo polecam!"

Roksana / 2015-10-05

"Wcześniej zamawiałem Internet od jednego z największych na rynku dostawców. Nie było źle, ale bywały dni, że podczas konferencji online albo oglądania filmów na portalach streamingowych musiałem przełączać się na Internet w smartfonie, żeby nie było zakłóceń. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w związku z tym płacę firmie od internetu wi-fi. Zestawiłem ze sobą oferty wielu dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od kilku miesięcy, w związku z tym mogę już wystawić ocenę. Dla mnie komplet gwiazdek. Bo nie można ocenić na 6 "

Eugeniusz / 2015-09-26

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wspierać małe biznesy, szczególnie polskie. Dlatego po głębszej analizie możliwości mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. To była dobra decyzja. Internet jest naprawdę szybki. Odnośnie kosztów, to praktycznie ich nie czuję. Korzystając z okazji, pozdrawiam przuprzejme konsultantki pracujące w dziale technicznym!"

Julian / 2015-09-21

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie w sieci po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a odpowiedział na maila. Kolejnego dnia roboczego przesłano mi pakiet do testowania. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój dostawca dostarcza także całą masę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Daniel / 2015-09-11

"Nie kojarzę za bardzo, gdzie w sieci pierwszy raz zobaczyłem reklamę internetu Airmax. Za to doskonale kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowy. Stwierdziłem więc, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i w ciągu dosłownie godziny pracownik Airmax zadzwonił. Kolejnego dnia roboczego odebrałem od kuriera zestaw testowy. Po kilkunastu dniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaoferowano mi ekstra warunki cenowe. Podczas podpisywania umowy okazało się, że Airmax ma w ofercie również cały pakiet innych usług, jak hosting czy projektowanie stron www. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to świetna opcja. Naturalnie polecam!"

Judyta / 2015-09-05

"Z usługami Airmax mam styczność już od niespełna 3 lat, więc mogę śmiało już się wypowiedzieć o używanych usługach. Firma jest uczciwa, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Niezawodność 100%, nie licząc prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do prędkości, czyli bez uwag. Oczywiście polecam."

Dariusz / 2015-08-29

"Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w tej naszej rzeczywistości. Internet podłączono wyjątkowo szybko - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i bezkonkurencyjnie niskie pingi. Proponuję sprawdzić z pomocą speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam."

Jadwiga / 2015-08-23

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Podłączono nam ultra szybkie łącze symetryczne. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Polecam – zarówno Internet, jak i samą firmę."

Marcelina / 2015-08-17

"Naprawdę godny polecenia dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się dogadać warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Korzystam z taryfy 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, ale serwis Airmax bezzwłocznie zdiagnozował przyczynę usterki i ustabilizował transfer. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Śmiało mogę polecić."

Krystyna / 2015-08-10

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Korzystam z Airmax Internet już od prawie 3 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax."

Andrzej / 2015-08-03

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło pół roku. Mają naprawdę profesjonalne traktowanie klientów. Miałem możliwość sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na instalatora ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i i nic więcej. Łącze działa zgodnie z umową, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi dokupić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w we wszystkich pomieszczeniach w domu."

Irmina / 2015-07-25

"To już 5 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Airmax Internet jest naprawdę szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie używane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, telewizja przemysłowa - wszystko działa bez przerw. Duzi dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiam."

Dominika / 2015-07-17

"Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i stale dostępną obsługą. Bez porównania z tym, co się dzieje na infolinii popularnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z doradcą, który jest tam chyba z przymusu, albo z automatami. Internet działa idealnie i naprawdę szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam."

Adelajda / 2015-07-12

"Parametry bezkonkurencyjne w porównaniu z wielkimi dostawcami internetu na naszym rynku. Wiem, co mówię! U tego dostawcy z niczym nie ma problemów. Pracownicy dostosowują internet do konkretnych wymogów klienta oraz szybko reagują, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie właśnie tak powinien zachowywać się dostawca internetu w dzisiejszych czasach. Jeśli aktualnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest dobrze. Bardzo polecam!"

Łukasz / 2015-07-01

"Do tej pory miałem Internet od jednego z czołowych w naszym kraju dostawców. Nie było najgorzej, ale bywałe sytuacje, że podczas spotkań online lub oglądania filmów na VOD musiałem włączać Internet w telefonie, żeby wszystko działało. Pomyślałem, za co w takim razie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przeanalizowałem warunki u rozmaitych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Korzystam od pół roku, więc mogę już napisać kilka słów na temat firmy i usługi. Dla mnie 5-tka. Żałuję, że nie można dać 6 "

Anastazja / 2015-06-24

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, przede wszystkim polskie. Dlatego po długich poszukiwaniach postawiłam na dostawcę Airmax. Była to jedna z najlepszych z ostatnio podjętych decyzji biznesowych. Internet działa super. Co do opłat abonamentowych, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane panie z biura obsługi klienta!"

Sabina / 2015-06-16

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Wypełniłem formularz i następnego ranka ktoś z biura obsługi klienta zadzwonił. Po 24h Airmax przesłał mi pakiet do testów. Po kilkunastu dniach testowania podpisałem umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z parametrów usługi. Do tego zaproponowano mi super cenę. Potem okazało się, że Airmax oferuje także bogatą gamę dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś rozkręca swoją firmę, to moim zdaniem jest to rozsądna opcja. Oczywiście polecam!"

Wojciech / 2015-06-12

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu po raz pierwszy zauważyłem reklamę firmy Airmax. Za to pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i w ciągu kilku godzin konsultant oddzwonił. Następnego dnia otrzymałem pakiet do testów. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, ponieważ byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaproponowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje także wiele dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rewelacyjna opcja. Oczywiście polecam!"

Adela / 2015-06-03

"Z usługami Airmax mam styczność już od ponad 2 lat, więc mogę śmiało wystawić ocenę o używanych usługach. Firma jest godna polecenia, realizuje usługę na wysokim i co ważne - niezmiennym poziomie. Szybkość łączy podana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Łącza stabilne, nie licząc awarii pod stronie taurona. Cena adekwatna do prędkości, czyli bez zastrzeżeń. Naprawdę polecam."

Oliwia / 2015-05-29

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w tej naszej rzeczywistości. Internet podłączono szybko - bez zbędnych kabli i przekopów. Kluczowe atuty to wysoka przepustowość i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję zrobić speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i znająca się na rzeczy obsługa. Śmiało mogę polecić."

Włodzimierz / 2015-05-21

"Do naszej firmy wybraliśmy usługę Internetu Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na szybkość transmisji – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory korzystaliśmy z usług T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy w naszym kraju na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Mamy teraz ultra szybki Internet. Po po 4 tygodniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w prezencie. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno łącze, jak również samą firmę."

Michał / 2015-05-14

"Naprawdę godny polecenia operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – super. Korzystam z taryfy 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax bezzwłocznie sprawdził przyczynę usterki i ustabilizował Internet. Posiadając poprzednio internet w domu z Play’a to widzę ogromną różnicę. Polecam każdemu."

Luiza / 2015-05-10

"Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Airmax Internet już od kilku lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były bardzo rzadkie i trwały dosłownie chwilę. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Oczywiście polecam Internet Airmax."

Robert / 2015-04-30

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad 4 miesięcy. Mają naprawdę uczciwe podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani czekać na wolny termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i i nic więcej. Wszystko działa zgodnie z umową, nie ma zacięć. Super zalecono mi dokupić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pomieszczeniach w domu."

Bernard / 2015-04-27

"Upłynęło już 11 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko funkcjonuje bez problemu. Najbardziej znani operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiamy."

Malwina / 2015-04-17

"Od momentu podpisania umowy Airmax zaskakuje mnie miłą i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infoliniach największych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatem. Usługa działa super i odpowiednio szybko – zgodnie z ustaleniami. Polecam."

Ewa / 2015-04-09

"Bez porównania z wielkimi operatorami internetu w naszym kraju. Słowo daję! U tego operatora z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują ofertę do indywidualnych oczekiwań usługobiorcy i nie zostawiają cię na lodzie, gdy masz z czymś kłopot. W mojej ocenie dokładnie tak powinien zachowywać się dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie internet dostarcza ci któryś z gigantów, to na stówę odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest dobrze. Zdecydowanie polecam!"

Aleksander / 2015-04-02

"W ostatnich latach korzystałem z Internetu od jednego z czołowych w Polsce operatorów. Nie było najgorzej, jednak bywały okresy, że w trakcie meetingów online czy oglądania seriali na VOD musiałem uruchamiać Internet w telefonie, żeby wszystko działało. Zacząłem się zastanawiać, za co w takim razie płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przeanalizowałem warunki u wielu różnych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Korzystam od przeszło roku, więc mogę już ocenić usługę. Ode mnie 5-tka. Żałuję, że nie można wystawić 6 "

Bogusław / 2015-03-25

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, przede wszystkim polskie. Dlatego po dokładnym rozpoznaniu rynku postawiłam na dostawcę Airmax. Polecam każdemu. Internet jest szybki jak błyskawica. Co do opłat abonamentowych, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane panie od zdalnej pomocy!"

Olgierd / 2015-03-23

"Nie pamiętam już, gdzie pierwszy raz zauważyłem reklamę internetu Airmax. Za to dobrze pamiętam, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowania. Stwierdziłem więc, dlaczego by nie skorzystać, chętnie dowiem się więcej. Skontaktowałem się przez formularz i po kilku godzinach ktoś z obsługi klienta oddzwonił. Nie minęła nawet doba, a miałem już u siebie zestaw do testów. Po 14 dniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, bo byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaoferowano mi super cenę. Później okazało się, że mój operator oferuje również dużo dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron www. Jak ktoś planuje założyć DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to warta uwagi opcja. Naturalnie polecam!"

Nikola / 2015-03-10

"Nie kojarzę za bardzo, na jakiej stronie po raz pierwszy zobaczyłem reklamę firmy Airmax. Za to wiem, że zaintrygował mnie nieodpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, czemu nie, przetestuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i po jakiejś godzinie handlowiec zadzwonił. Po 24h przyszedł do mnie pakiet testowy. Po kilkunastu dniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem mega zadowolony z szybkości usługi. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Potem okazało się, że Airmax ma w ofercie także ogrom innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś ma działalność gospodarczą, to według mnie jest to bardzo wygodna opcja. Oczywiście polecam!"

Filip / 2015-03-07

"Z usługami Airmax jestem związany już od ponad 3 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, realizuje usługę na bardzo dobrym i co ważne - takim samym poziomie. Szybkość łączy zapisana w umowie jest jak najbardziej osiągalna. Brak awarii od początku, nie licząc problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli uczciwie uważam. Polecam każdemu."

Bogusława / 2015-02-28

"Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w okresie teraźniejszym. Światłowód wdrożono błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Największe zalety to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie pingi. Polecam zrobić speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam."

Lucjan / 2015-02-18

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na szybkość transmisji – zwłaszcza prędkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą podołać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Dzięki temu, teraz mamy ultra szybkie łącze symetryczne. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet gratis. To się nazywa podejście do klientów. Oczywiście polecam – zarówno Internet, jak i samą firmę."

Ryszard / 2015-02-13

"Godny zaufania dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dogadać warunki. Sam Internet – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, jednak zespół wsparcia Airmax bardzo szybko zidentyfikował źródło awarii i ustabilizował łącza. Posiadając jeszcze niedawno internet w domu z Plusa to jest przepaść. Śmiało mogę polecić."

Teresa / 2015-02-08

"Stwierdzam, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Airmax Internet już od niemal 4 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax zakłócenia były incydentalne i trwały chwilę. Szybkość stabilna. Internet działa bez przycinania się – także podczas przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania filmów w najwyższej jakości. Polecam każdemu usługi Airmax."

Adrianna / 2015-01-31

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw startowy. W efekcie nie musiałem czekać w domu na instalatora ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem kierując się instrukcją i tyle. Łącze działa doskonale, nic się nie zacina. Trafnie zasugerowano mi zamówić router W-Fi. Dzięki routerowi mam dostęp do Internetu w całym domu."

Kamila / 2015-01-21

"Upłynęło już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością wypowiedzieć się, że Airmax Internet jest szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Komputery, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez przerw. Duzi operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle firmy Airmax. Jak potrzebujesz Internetu dla biznesu, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy."

Kinga / 2015-01-14

"Od 1. dnia spotykam się z otwartą na potrzeby i rzetelną pomocą techniczną. Kompletnie co innego niż na infoliniach dużych operatorów, gdzie rozmawia się albo z serwisantem, który siedzi tam jakby za karę, albo z maszynami. Łącze działa bez problemu i zaskakująco szybko – zgodnie z abonamentem. Po prostu muszę polecić."

Agnieszka / 2015-01-09

"Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z dużymi operatorami internetu na naszym rynku. Słowo! W Airmax z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują parametry do indywidualnych potrzeb usługobiorcy i błyskawicznie reagują, gdy coś ci nie działa. Według mnie dokładnie taki poziom powinien gwarantować dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie masz podpisaną umowę z którymś z największych firm, to na 100% odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest jak najbardziej ok. Zdecydowanie polecam!"

Rozalia / 2015-01-05

"Do tej pory korzystałem z Internetu od jednego z czołowych w Polsce operatorów. Nie było najgorzej, jednak zdarzały się sytuacje, że w trakcie spotkań online czy oglądania seriali na Netflixie musiałem uruchamiać Internet z telefonu, żeby wszystko działało. Zacząłem się zastanawiać, za co wobec tego płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Porównałem oferty Internetu rozmaitych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Korzystam od 6 miesięcy, dlatego mogę już wystawić opinię. Ode mnie 5 gwiazdek. Szkoda, że nie można wystawić 6 "

Piotr / 2014-12-26

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wspierać małe biznesy, szczególnie polskie. Więc po głębszej analizie możliwości mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. Teraz, po latach, nie żałuję. Internet zapewnia efektywną pracę. W kwestii kosztów, to właściwie ich nie czuję. Przy okazji, pozdrawiam przuprzejme kobiety pracujące w dziale technicznym!"

Bartłomiej / 2014-12-22

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i następnego ranka doradca odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach wręczono mi pakiet do testów. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z parametrów łączy. Do tego zaproponowano mi super cenę. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca oferuje także cały wachlarz dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Amadeusz / 2014-12-11

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to dobrze pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, do odważnych świat należy, żal byłoby nie spróbować. Skontaktowałem się przez formularz i jakoś wieczorem przedstawiciel handlowy odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach dostałem pakiet do testowania. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca dostarcza także bogatą gamę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś rozkręca DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to idealna opcja. Oczywiście polecam!"

Stanisława / 2014-12-07

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od niemal 2 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, świadczy usługi na bardzo dobrym i co bardzo ważne - stałym poziomie. Prędkość tranferu zapisana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Zero reklamacji, no może poza sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli bez zastrzeżeń. Polecam każdemu."

Bogusław / 2014-12-01

"Dzięki Waszej firmie posiadam niezawodne połączenie z partnerami biznesowymi, co uważam za absolutnie niezbędne w tej naszej rzeczywistości. Światłowód wdrożono szybko - bez miliona kabli i przekopów. Największe zalety to bardzo duża przepustowość Internetu i zaskakująco niskie opóźnienia tzw. pingi. Proponuję zrobić speedtest. Dodatkowym atutem jest serdeczna i sprawnie działająca obsługa. Śmiało mogę polecić."

Sandra / 2014-11-21

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – głównie chodziło o prędkość wysyłania danych, celem prezentacji przez Internet dostarczanych produktów. Wcześniej korzystaliśmy z Play, ale niestety najwięksi operatorzy sieci GSM aktualnie nie są w stanie podołać naszym wymaganiom. Na nasze wymagania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zapewniono nam mega szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu poinformowano nas przez e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość gratis. To się nazywa dbałość o użytkowników. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax."

Nikola / 2014-11-15

"Rzetelny dostawca usług internetowych. W trakcie podpisywania umowy dało się negocjować warunki. Sama usługa – zero zastrzeżeń. Zgodnie z umową mam taryfę 300, a w rzeczywistości mam znacznie więcej. Atutem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, ale dział techniczny Airmax niemal natychmiast zdiagnozował błędy i ustabilizował Internet. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu UPC to nie ma co nawet porównywać. Polecam każdemu."

Cecylia / 2014-11-10

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Korzystam z Airmax Internet już od niemal 2 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax usterki wystąpiły może kilka razy i trwały bardzo krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić łącze Airmax."

Filip / 2014-11-03

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 3 miesięcy. Mają naprawdę partnerskie traktowanie klientelę. Mogłem sam zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym dużym mieszkaniu."

Laura / 2014-10-21

"Upłynęło już 6 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax Internet jest niezawodny. Do tej pory nie mieliśmy zastrzeżeń. Wszystkie wykorzystywane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, system automatyki, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najbardziej znani dostawcy Internetu wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to ja polecam. Pozdrawiam."

Patrycja / 2014-10-17

"Od pierwszego dnia współpracy mam zawsze do czynienia z komunikatywną i stale dostępną pomocą techniczną. Bez porównania z tym, co się dzieje na infoliniach popularnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z doradcą, który siedzi tam jakby za karę, albo z automatami. Łącze działa idealnie i bardzo szybko – zgodnie z deklaracjami. Oczywiście polecam."

Halina / 2014-10-11

"Nie ma co porównywać tego dostawcy z pozostałymi dostawcami internetu na naszym rynku. Wierzcie lub nie! U tego dostawcy z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują internet do konkretnych wymogów użytkownika oraz nie zostawiają Cię samemu sobie, gdy masz problem. Sądzę, że właśnie tak powinien działać dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest w porządku. Bardzo polecam!"

Małgorzata / 2014-10-04

"Do tej pory korzystałem z Internetu od jednego z czołowych w Polsce operatorów. Nie było najgorzej, jednak zdarzało się, że w trakcie spotkań online czy oglądania seriali na Netflixie musiałem uruchamiać Internet w telefonie, żeby wszystko działało. Zacząłem się zastanawiać, za co wobec tego płacę operatorowi stacjonarnego internetu. Przeanalizowałem warunki u rozmaitych operatorów. Ostatecznie mój wybór padł na Airmax. Korzystam od jakiegoś roku, więc mogę już wypowiedzieć się. Ode mnie 5-tka. Szkoda, że nie można wystawić 6 "

Patrycja / 2014-09-29

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wspierać małe biznesy, przede wszystkim polskie. Więc po porównaniu różnych ofert mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. Z pełnym przekonaniem polecam. Internet śmiga. Co do opłat abonamentowych, to właściwie ich nie czuję. Przy okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane panie pracujące w dziale technicznym!"

Stanisława / 2014-09-18

"Nie przypominam sobie teraz, na jakim portalu po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i błyskawicznie ktoś kumaty odpisał. Po kilkunastu godzinach dotarł do mnie pakiet testowy. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z szybkości łącza. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że firma Airmax ma w ofercie także cały wachlarz innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to dogodna opcja. Oczywiście polecam!"

Agata / 2014-09-13

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu po raz pierwszy zauważyłem reklamę firmy Airmax. Za to dobrze pamiętam, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Skontaktowałem się przez formularz i jeszcze tego samego dnia doradca oddzwonił. Następnego dnia wręczono mi pakiet do testów. Po 14 dniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaproponowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje także sporo dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś zakłada DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Paula / 2014-09-05

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od niemal 4 lat, więc myślę, że mogę zaryzykować i już teraz wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka godna zaufania, świadczy usługi na najwyższym i co bardzo ważne - równym poziomie. Prędkość tranferu deklarowana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Nie mam żadnych uwag, no może poza sytuacją przerwy w dostawie prądu. Abonament adekwatny do szybkości działania, czyli trudno znaleźć coś lepszego. Polecam."

Dorota / 2014-08-28

"Dzięki Wam posiadam niezawodne połączenie z całym otoczeniem biznesowym, co jest konieczne w dzisiejszych czasach. Usługę wykonano szybciutko - bez ton kabli i prac budowlanych. Główne plusy to doskonała prędkość transmisji danych i bardzo niskie pingi. Można to sprawdzić narzędziem speedtest. Zaskoczyła mnie także przyjazna i stale dostępna obsługa. Polecam każdemu."

Marianna / 2014-08-25

"Do naszej firmy wybraliśmy internet Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na szybkość transmisji danych – głównie chodziło o szybkość uploadu, w celu prezentowania w sieci dostarczanych produktów. Przedtem korzystaliśmy z usług Orange, jednak okazało się, że najwięksi operatorzy w naszym kraju aktualnie nie potrafią sprostać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero firma Airmax. Podłączono nam mega szybki Internet. Po po 4 tygodniach przyszła wiadomość e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość w tej samej cenie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Polecam – zarówno łącze, jak również Airmax jako firmę."

Arnold / 2014-08-17

"Godny zaufania operator. Podczas zawierania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – bez zastrzeżeń. Wykupiłem taryfę 300, a tak naprawdę jest dużo więcej. Plusem jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na samym początku, na szczęście zespół wsparcia Airmax bardzo szybko sprawdził źródło awarii i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy z Plusa to jest przepaść. Polecam każdemu."

Hubert / 2014-08-11

"Stwierdzam, że Airmax to najbardziej wiarygodny operator w województwie opolskim. Używam Airmax Internet już od kilku lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były incydentalne i trwały dosłownie chwilę. Szybkość stabilna. Internet działa bez zacięć – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Polecam każdemu Internet Airmax."

Rafał / 2014-08-03

"Korzystam z usług Airmax już od ponad 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach podejście do klientów. Miałem możliwość samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem oczekiwać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w we wszystkich pokojach."

Filip / 2014-07-27

"Upłynęło już 8 miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością potwierdzić, że Airmax internet jest rewelacyjny. Nigdy nie mieliśmy przerw. Wszystkie wykorzystywane przez nas rozwiązania IT działają bezproblemowo. Jesteśmy sporą spółką, zatrudniamy wielu pracowników. Sprzęt IT, system automatyki, kamery CCTV - wszystko funkcjonuje bez zastrzeżeń. Popularni operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle Airmaxa. Jak ktoś się zastanawia, to w 100% polecam. Pozdrawiamy."

Stefan / 2014-07-15

"Od chwili zawarcia umowy spotykamy się z serdeczną i sprawnie działającą obsługą klienta. W Airmax obowiązuje zupełnie inne podejście niż na infolinii czołowych w Polsce firm oferujących internet, gdzie gada się albo z technikiem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatycznym asystentem. Usługa działa tak, jak powinna i zaskakująco szybko – zgodnie z uzgodnieniami. Śmiało mogę polecić."

Dominika / 2014-07-08

"Usługa bez porównania z dużymi dostawcami internetu w kraju. A mam porównanie! Tutaj z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują usługę do konkretnych wymagań użytkownika oraz nie zawodzą, gdy zdarzy się jakaś awaria. Według mnie właśnie taką jakość powinien zapewniać dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest jak najbardziej ok. Bardzo polecam!"

Kazimiera / 2014-07-06

"Przedtem miałem Internet od jednego z czołowych w naszym kraju dostawców. Nie było najgorzej, ale bywałe sytuacje, że podczas rozmów online lub oglądania filmów na VOD musiałem włączać Internet w telefonie, żeby wszystko działało. Pomyślałem, za co w takim razie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przeanalizowałem warunki u przeróżnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Korzystam od przeszło roku, więc mogę już wyrazić swoje zdanie. Dla mnie 5-tka. Żałuję, że nie można dać 6 "

Izabela / 2014-06-30

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Dlatego po przemyśleniu postawiłam na dostawcę Airmax. I Nie zawiodłam się. Internet umożliwia mi wykonywanie wszystkich zadań. W kwestii wydatków na Internet, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe kobiety od zdalnego serwisu!"

Paweł / 2014-06-21

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, na jakim portalu po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i po paru godzinach ktoś z BOK-a odpowiedział na maila. Po kilkunastu godzinach przesłano mi pakiet testowy. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że mój dostawca ma w ofercie także całą masę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Maksymilian / 2014-06-16

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i po paru godzinach doradca odpisał. Nie minęła nawet doba, a wręczono mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza także sporo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś zakłada działalność gospodarczą, to według mnie jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Adolf / 2014-06-05

"Z Internetem Airmax jestem związany już od 3 lat, więc uważam, że mogę wystawić opinię o tej firmie. Airmax to firma pewna, świadczy usługi na bardzo dobrym i co bardzo ważne - takim samym poziomie. Prędkość tranferu zapisana w umowie jest w pełni możliwa do osiągnięcia. Brak awaryjności, no może poza sytuacją problemu z prądem. Koszty adekwatne do działania Internetu, czyli uczciwie uważam. Polecam każdemu."

Rafał / 2014-05-27

"Dzięki Wam mogę mieć stałe połączenie z kontrahentami, co jest bezwzględnie konieczne w czasach jakie mamy. Internet podłączono sprawnie - bez ton kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Kluczowe atuty to doskonała prędkość transmisji danych i niezwykle niskie pingi. Polecam sprawdzić za pomocą speedtest. Spodobała mi się także komunikatywna i stale dostępna pomoc techniczna. Oczywiście polecam."

Amelia / 2014-05-23

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługę Internetu Airmax w związku ze wzrostem zapotrzebowania na szybkość transmisji – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość za darmo. To się nazywa dbałość o użytkowników. Oczywiście polecam – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Paulina / 2014-05-13

"Fantastyczny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by negocjować warunki. Samo łącze – zero zastrzeżeń. Zdecydowałem się na taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na samym początku, na szczęście dział techniczny Airmax niezwłocznie sprawdził przyczynę awarii i ustabilizował Internet. Posiadając jeszcze nie tak dawno internet w domu z Orange to nie ma co nawet porównywać. Polecam każdemu."

Cyprian / 2014-05-10

"Nie mam wątpliwości, że Airmax to najlepszy dostawca Internetu na południu Polski. Korzystam z Airmax Internet już od ponad 3 lat. Aktualnie mam kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax problemy wystąpiły może kilka razy i trwały krótko. Prędkość stała. Łącze działa bez przerw – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron www, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Śmiało mogę polecić usługę Airmax."

Czesław / 2014-04-30

"Korzystam z Internetu Airmax już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klientelę. Mogłem samodzielnie przeprowadzić instalację Internetu. Dzięki temu nie musiałem czekać w mieszkaniu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w każdym pomieszczeniu."

Marlena / 2014-04-27

"Minęło już 9 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę spokojnie powiedzieć, że Airmax internet jest naprawdę szybki. Ani razu nie mieliśmy uwag. Wszystkie potrzebne przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu ludzi. Urządzenia IT, systemy automatyki, systemy bezpieczeństwa - wszystko działa bez problemów. Czołowi w Polsce dostawcy Internetu wypadają bardzo słabo na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to śmiało mogę polecić. Pozdrawiam."

Rafał / 2014-04-16

"Od samego początku mam zawsze do czynienia z empatyczną i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infoliniach popularnych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam jakby za karę, albo z automatami. Usługa działa płynnie i odpowiednio szybko – zgodnie z wybranym wariantem. Oczywiście polecam."

Stefania / 2014-04-13

"Usługa bez porównania z dużymi operatorami internetu na naszym rynku. Mówię to z pełną odpowiedzialnością! U tego dostawcy z niczym nikt nie ma problemu. Konsultanci dopasowują internet do indywidualnych wymogów usługobiorcy i reagują niezwłocznie, gdy zdarzy się jakaś awaria. Według mnie dokładnie taką jakość powinien zapewniać dostawca usług internetowych w obecnych czasach. Jeżeli obecnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank odczujesz różnicę w prędkości i stabilności łącza. Cenowo też jest jak najbardziej ok. Zdecydowanie polecam!"

Jakub / 2014-04-03

"Przez lata miałem Internet od jednego z głównych w naszym kraju dostawców. Nie było tragicznie, ale zdarzało się, że podczas szkoleń online lub oglądania filmów na VOD musiałem włączać Internet z telefonu, żeby aplikacje działały poprawnie. Pomyślałem, za co w takim razie płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Zrobiłem mały research i porównałem Internet od różnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Mam w domu ich Internet od jakiegoś roku, dlatego mogę już wypowiedzieć się. Dla mnie 5+. Żałuję, że nie można dać 6 "

Żaneta / 2014-03-30

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Dlatego po przeczytaniu opinii użytkowników postawiłam na dostawcę Airmax. Dzisiaj, po latach, podjęłabym taką samą decyzję. Internet jest naprawdę niezawodny i bardzo szybki. Odnośnie wydatków na Internet, to praktycznie ich nie zauważam. Korzystając z okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe konsultantki odbierające telefon!"

Julia / 2014-03-19

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie w sieci po raz pierwszy moją uwagę zwróciła reklama firmy Airmax. Za to dobrze pamiętam, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, czemu nie, przetestuję. Skontaktowałem się przez formularz i zaraz handlowiec odpowiedział na maila. Kolejnego dnia roboczego przyszedł do mnie pakiet testowy. Po 2 tygodniach testowania postanowiłem zawrzeć umowę, ponieważ byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z szybkości łączy. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój dostawca ma w ofercie także ogrom innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś ma DG, to z mojego punktu widzenia jako przedsiębiorcy jest to bardzo wygodna opcja. Oczywiście polecam!"

Natalia / 2014-03-12

"Nie umiem sobie teraz przypomnieć, gdzie w sieci pierwszy raz moją uwagę zwróciła reklama internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wysłałem formularz i nie minęła nawet godzina, gdy ktoś z Airmax odpowiedział na maila. Kolejnego dnia roboczego odebrałem zestaw do testowania. Po 2 tygodniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem chyba pierwszy raz w życiu tak zadowolony z jakości łączy. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że mój dostawca dostarcza również szeroką gamę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś otwiera swój biznes, to w mojej opinii jest to doskonała opcja. Naturalnie polecam!"

Barbara / 2014-03-05

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od kilku lat, więc chyba mogę już się wypowiedzieć o tym Internecie. Airmax to marka uczciwa, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - stabilnym poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Nigdy nie miałem awarii, no może poza sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do jakości, czyli rewelacja. Oczywiście polecam."

Jacek / 2014-03-03

"Dzięki waszemu Internetowi mogę mieć stałe połączenie ze znajomymi, co uważam za bardzo potrzebne w w XXI wieku. Internet podłączono ekspresowo - bez zbędnych kabli i prac ziemnych. Kluczowe atuty to wysoka przepustowość i niesamowicie niskie opóźnienia tzw. pingi. Zweryfikowałem dokładnie poprzez speedtest. A do tego życzliwa i znająca się na rzeczy pomoc techniczna. Naprawdę polecam."

Anna / 2014-02-19

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącze Airmax z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie na przepustowość internetu – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze mieliśmy Internet z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy w Polsce aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Zapewniono nam mega szybkie łącze symetryczne. Po kilku tygodniach na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość całkowicie bezpłatnie. To się nazywa dbałość o użytkowników. Śmiało mogę polecić – zarówno usługę, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Herbert / 2014-02-16

"Idealny operator. W trakcie podpisywania umowy istniała możliwość, by dogadać warunki. Samo łącze – ok. Mam taryfę 300, a tak naprawdę mam znacznie więcej. Plusem jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, na szczęście serwis Airmax praktycznie od razu sprawdził źródło problemu i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Play to zmiana na plus nie do opisania. Śmiało mogę polecić."

Paweł / 2014-02-07

"Według mnie Airmax to najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych na południu Polski. Używam Airmax Internet już od kilku lat. Aktualnie mam następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax usterki były bardzo rzadkie i trwały bardzo krótko. Transmisja danych stabilna. Usługa działa bez przerw – także w czasie przeglądania złożonych stron internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Oczywiście polecam łącze Airmax."

Liliana / 2014-01-30

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 7 miesięcy. Mają naprawdę wzorcowe traktowanie klientów. Miałem możliwość sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w całym dużym mieszkaniu."

Sylwester / 2014-01-24

"To już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax internet jest szybki. Ani razu nie mieliśmy problemów. Wszystkie używane przez nas aplikacje działają szybko. Jesteśmy sporą firmą, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, system monitoringu - wszystko funkcjonuje bez problemów. Konkurencyjni operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to naprawdę polecam. Pozdrawiamy."

Piotr / 2014-01-14

"Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy pomocą techniczną. Nie to co na infolinii konkurencyjnych operatorów, gdzie rozmawia się albo z konsultantem, który siedzi tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Łącze działa ok i naprawdę szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam."

Ignacy / 2014-01-13

"Usługa bez porównania z dominującymi dostawcami internetu na polskim rynku. Mówię to z pełną odpowiedzialnością! Tutaj z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują usługę do konkretnych wymagań użytkownika oraz reagują niezwłocznie, gdy coś ci nie działa. W mojej opinii właśnie taki poziom powinien gwarantować dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest super. Bardzo polecam!"

Oliwia / 2014-01-02

"Do niedawna miałem Internet od jednego z wiodących w naszym kraju operatorów. Nie było beznadziejnie, jednak bywały okresy, że w trakcie kursów online lub oglądania seriali na portalach streamingowych musiałem włączać Internet w smartfonie, żeby nie przerywało. Pomyślałem, za co w związku z tym płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Zestawiłem ze sobą oferty dużych i mniejszych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Dostarczają mi Internet od około roku, w związku z tym mogę już ocenić usługę. Ode mnie komplet gwiazdek. Bo nie można dać 6 "

Mariusz / 2013-12-28

"Jestem klientką Airmax od lat. 5-6 lat już na pewno. Jako mikro przedsiębiorca lubię wybierać usługi dostarczane przez nieduże przedsiębiorstwa, głównie polskie. Więc po przemyśleniu postawiłam na dostawcę Airmax. Teraz, po latach, nie żałuję. Internet zapewnia efektywną pracę. Co do wydatków na Internet, to właściwie ich nie zauważam. Przy okazji, pozdrawiam niesamowicie życzliwe panie od zdalnego serwisu!"

Szymon / 2013-12-19

"Nie przypominam sobie teraz, na jakim portalu po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to doskonale kojarzę, że przekonał mnie gratisowy i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, skoro nie muszę płacić ani podpisywać umowy, zamawiam. Napisałem przez formularz i jakoś koło południa ktoś z BOK-a odpisał. Po kilkunastu godzinach przesłano mi pakiet testowy. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z szybkości łącza. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Podpisując umowę okazało się, że firma Airmax ma w ofercie także całą masę innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś rozwija mały biznes, to w moim przekonaniu jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Edward / 2013-12-14

"Nie przypominam sobie teraz, w jakim miejscu pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Napisałem przez formularz i następnego ranka ktoś z biura obsługi klienta odpisał. Następnego dnia Airmax przesłał mi zestaw do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania postanowiłem podpisać umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Jednocześnie okazało się, że firma Airmax dostarcza również szeroką gamę towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś otwiera mały biznes, to w moim przekonaniu jest to rozsądna opcja. Naturalnie polecam!"

Gustaw / 2013-12-03

"Z Internetem Airmax mam styczność już od niemal 3 lat, więc chyba mogę już się wypowiedzieć o używanych usługach. Firma jest uczciwa, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - stabilnym poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Nigdy nie musiałem interweniować, no może poza sytuacją prac firmy Tauron. Ceny adekwatne do jakości, czyli naprawdę spoko. Oczywiście polecam."

Dorota / 2013-11-29

"Dzięki Internetowi Airmax zyskałem ciągłe połączenie z bliskimi, co jest niezbędne w okresie teraźniejszym. Internet podłączono błyskawicznie - bez zbędnych przewodów i przekopywania ziemi. Kluczowe atuty to bardzo wysoka przepustowość łącza i niewiarygodnie niskie pingi. Polecam zrobić speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i rzetelna ekipa techniczna. Ja polecam."

Franciszek / 2013-11-21

"Do naszej firmy wybraliśmy usługi internetowe Airmax z powodu zwiększonego zapotrzebowania na przepustowość łącza – zwłaszcza szybkość przesyłania danych, bo często robimy prezentacje online oferowanych usług. Do tej pory mieliśmy T-mobile, jednak okazało się, że znani operatorzy komórkowi na ten moment nie mogą sprostać naszym potrzebom. Na nasze potrzeby odpowiedziała dopiero firma Airmax. Dzięki temu, teraz mamy ultra szybki Internet. Po 30 dniach przesłano nam wiadomość e-mail, że otrzymaliśmy jeszcze szybszy Internet w tej samej cenie. To się nazywa podejście do klientów. Ja polecam – zarówno Internet, jak również samą firmę."

Pamela / 2013-11-16

"Idealny dostawca internetu. W trakcie podpisywania umowy można było dogadać warunki. Sam Internet – ok. Mam taryfę 300, a w praktyce mam znacznie więcej. Zaletą jest również stabilne łącze. Miałem małe trudności na start, jednak serwis Airmax praktycznie od razu zidentyfikował źródło problemu i ustabilizował transfer. Posiadając do tej pory internet w domu z Play to różnica jest ogromna. Śmiało mogę polecić."

Jadwiga / 2013-11-08

"Zdecydowanie najlepszy dostawca Internetu w Opolu i zapewne nie tylko. Korzystam z Airmax Internet już od 5 lat. Właśnie zawarłem kolejną umowę. Od początku współpracy z Airmax zakłócenia zdarzyły się może kilka razy i trwały chwilę. Szybkość stała. Łącze działa bez przycinania się – także w trakcie przeglądania rozbudowanych stron i sklepów internetowych, nauki zdalnej czy oglądania seriali w najwyższej jakości. Ja polecam usługi Airmax."

Mariusz / 2013-11-04

"Korzystam z usług Airmax już od przeszło 5 miesięcy. Mają naprawdę dobre traktowanie klientów. Miałem możliwość sam dokonać instalacji Internetu. W efekcie nie musiałem oczekiwać w domu na ekipę ani czekać na wolny termin. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem według instrukcji i i nic więcej. Internet działa zgodnie z umową, nie zacina się. Idealnie doradzono mi dokupić router W-Fi. W efekcie mam Internet w każdym pomieszczeniu."

Leon / 2013-10-25

"To już 5 miesięcy od podpisania umowy, więc mogę śmiało stwierdzić, że Airmax internet jest naprawdę szybki. Do tej pory nie mieliśmy problemu. Wszystkie używane przez nas usługi działają płynnie. Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, zespół tworzy wielu ludzi. Sprzęt komputerowy, automatyka, monitoring - wszystko działa bez problemu. Najwięksi na polskim rynku dostawcy Internetu wypadają dość mizernie na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to oczywiście polecam. Pozdrawiam."

Nina / 2013-10-17

"Od momentu zawarcia umowy firma zaskakuje nas zaangażowaną i rzetelną obsługą klienta. Kompletnie co innego niż na infolinii najbardziej znanych firm oferujących internet, gdzie gada się albo z serwisantem, który pracuje tam chyba z przymusu, albo z automatyczną sekretarką. Usługa działa dobrze i odpowiednio szybko – zgodnie z wybraną taryfą. Ja polecam."

Melania / 2013-10-12

"Parametry bez porównania z pozostałymi dostawcami internetu na naszym rynku. Wiem, co mówię! U tego dostawcy z niczym nikt nie ma problemów. Konsultanci dostosowują internet do konkretnych wymogów usługobiorcy oraz szybko reagują, gdy masz z czymś problem. Sądzę, że właśnie tak powinien wyglądać dostawca internetu w obecnych czasach. Jeśli obecnie współpracujesz z którymś z najpopularniejszych operatorów, to na bank poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest w porządku. Bardzo polecam!"

Damian / 2013-10-04

"W ostatnich latach miałem Internet od jednego z najbardziej rozpoznawalnych w naszym kraju operatorów. Nie było większych problemów, jednak bywały okresy, że w trakcie meetingów online lub oglądania seriali na portalach streamingowych musiałem włączać Internet w smartfonie, żeby uzyskać wysoką jakość połączenia. Pomyślałem, za co w związku z tym płacę dostawcy Internetu stacjonarnego. Przejrzałem pakiety Internetu od wielu różnych firm. Finalnie zdecydowałem się na Airmax. Jestem klientem Airmax od około roku, w związku z tym mogę już ocenić usługę. Ode mnie 5 z plusem. Bo nie można dać 6 "

Celina / 2013-09-26

"Jestem klientką firmy Airmax od dłuższego czasu. 5 lat już na pewno. Jako mały przedsiębiorca wolę wspierać małe biznesy, przede wszystkim polskie. Więc po długich poszukiwaniach mój wybór padł właśnie na firmę Airmax. I od lat niezmiennie jestem zadowolona. Internet jest naprawdę niezawodny i bardzo szybki. Odnośnie opłat abonamentowych, to właściwie ich nie czuję. Przy okazji, pozdrawiam niezwykle zaangażowane konsultantki udzielające pomocy technicznej!"

Anita / 2013-09-18

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie w sieci pierwszy raz rzuciła mi się w oczy reklama internetu Airmax. Za to pamiętam, że moje zainteresowanie wzbudził bezkosztowy i niezobowiązujący okres próbny. Stwierdziłem więc, skoro niczym nie ryzykuję, pójdę na to. Wysłałem formularz i nie minęła nawet godzina, gdy konsultant odpisał. Kolejnego dnia roboczego otrzymałem zestaw do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, bo byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaoferowano mi naprawdę ok warunki. Podczas podpisywania umowy okazało się, że firma Airmax dostarcza również wiele towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron www. Jak ktoś posiada swój biznes, to w mojej opinii jest to rewelacyjna opcja. Naturalnie polecam!"

Franciszka / 2013-09-14

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to doskonale pamiętam, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres testowy. Pomyślałem wtedy, dlaczego nie, idę w to. Wpisałem podstawowe dane i wysłałem formularz i nie minęła nawet godzina, gdy ktoś z Airmax odpisał. Nie minęła nawet doba, a odebrałem pakiet testowy. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zdecydowałem się zawrzeć umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z szybkości łącza. Do tego zaproponowano mi ekstra warunki cenowe. Później okazało się, że firma Airmax ma w ofercie także cały wachlarz innych usług, jak hosting czy projektowanie stron internetowych. Jak ktoś prowadzi małą firmę, to w mojej ocenie jest to doskonała opcja. Oczywiście polecam!"

Ewelina / 2013-09-04

"Z firmą Airmax mam kontakt już od kilku lat, więc raczej mogę wystawić opinię o tym Internecie. Airmax to marka pewna, świadczy usługi na dobrym i co istotne - takim samym poziomie. Prędkość Internetu określona w umowie jest oczywiście możliwa do osiągnięcia. Nigdy nie miałem awarii, nie wliczając problemu z prądem. Koszty adekwatne do jakości usługi, czyli uczciwie uważam. Polecam każdemu."

Amadeusz / 2013-09-01

"Dzięki waszemu Internetowi posiadam niezawodne połączenie z kontrahentami, co uważam za bezwzględnie konieczne w czasach jakie mamy. Światłowód wdrożono sprawnie - bez zbędnych kabli i wjazdu ciężkiego sprzętu. Największe zalety to wysoka przepustowość i niezwykle niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam sprawdzić za pomocą speedtest. Spodobała mi się także komunikatywna i znająca się na rzeczy obsługa. Oczywiście polecam."

Przemysław / 2013-08-23

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na usługi internetowe Airmax przez zwiększone zapotrzebowanie na przepustowość łącza – w szczególności prędkość uploadu, w celu prezentowania w sieci naszych rozwiązań. Przedtem współpracowaliśmy z Orange, jednak okazało się, że popularni operatorzy na polskim rynku w tym momencie nie potrafią podołać naszym wymogom. Na nasze wymogi odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Teraz działa u nas super szybkie łącze symetryczne. Po około miesiącu przyszła wiadomość e-mail, że dostaliśmy jeszcze szybsze łącze w prezencie. To się nazywa troska o klienta. Ja polecam – zarówno usługi, jak i Airmax jako firmę."

Adrianna / 2013-08-19

"Zaufany dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – super. W umowie mam taryfę 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak dział serwisu Airmax natychmiast zidentyfikował błąd i ustabilizował transmisję. Mając poprzednio internet domowy Netia to zmiana na plus nie do opisania. Polecam."

Anastazja / 2013-08-08

"Według mnie Airmax to najbardziej wiarygodny operator na Opolszczyźnie. Używam Airmax Internet już od 5 lat. Właśnie podpisałem następną umowę. Od początku korzystania z usług Airmax przerwy były bardzo rzadkie i trwały dosłownie chwilę. Transmisja danych stabilna. Internet działa bez problemów – także podczas przeglądania złożonych serwisów internetowych, pracy zdalnej czy oglądania filmów w wysokiej jakości. Oczywiście polecam Internet Airmax."

Klaudiusz / 2013-08-05

"Korzystam z usług operatora Airmax już od ponad roku. Mają naprawdę rewelacyjne podejście do klienta. Postanowiłem samodzielnie zainstalować zestaw do szybkiego Internetu. Dzięki temu nie musiałem siedzieć i czekać w mieszkaniu na ekipę montażową ani umawiać się na termin. Zamówiłem zestaw do Internetu, zainstalowałem na podstawie instrukcji i tyle. Wszystko działa doskonale, nie ma zacięć. Super zalecono mi zamówić router W-Fi. Teraz mam szybki Internet w całym domu."

Wiesław / 2013-07-23

"To już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę śmiało powiedzieć, że Airmax internet jest szybki. Ani razu nie mieliśmy problemu. Wszystkie używane przez nas programy działają szybko. Jesteśmy dużą firmą, pracuje u nas wielu pracowników. Urządzenia IT, automatyka, systemy bezpieczeństwa - wszystko funkcjonuje bez problemów. Najwięksi na polskim rynku operatorzy wypadają dość mizernie na tle Internetu Airmax. Jeśli się zastanawiasz, to oczywiście polecam. Pozdrawiamy."

Grzegorz / 2013-07-21

"Od dnia zawarcia umowy firma Airmax zaskakuje życzliwą i znającą się na rzeczy obsługą. Nie to co na infolinii konkurencyjnych dostawców internetu, gdzie komunikuje się albo z konsultantem, który jest tam chyba z przymusu, albo z maszyną. Internet działa ok i naprawdę szybko – zgodnie z umową. Naprawdę polecam."

Patrycja / 2013-07-15

"Poziom usług bezkonkurencyjny w porównaniu z dominującymi dostawcami internetu na naszym rynku. Daję słowo! Tutaj z niczym nikt nie robi problemów. Doradcy dostosowują usługę do konkretnych wymagań użytkownika oraz udzielają pomocy przez telefon, gdy coś ci nie działa. W mojej opinii właśnie taki poziom powinien gwarantować dostawca internetu w XXI wieku. Jeśli teraz masz internet od któregoś z największych operatorów, to na pewno poczujesz różnicę w szybkości i stabilności łączy. Finansowo też jest super. Bardzo polecam!"

Malwina / 2013-07-04

"Wcześniej zamawiałem Internet od jednego z największych na rynku dostawców. Nie było źle, ale czasami dochodziło do tego, że podczas konferencji online albo oglądania filmów na portalach streamingowych musiałem przełączać się na Internet w smartfonie, żeby nie było zakłóceń. Kolega z pracy zapytał mnie, za co w związku z tym płacę firmie od internetu wi-fi. Zestawiłem ze sobą oferty wielu dostawców. W końcu wybrałem Airmax. Korzystam z Internetu Airmax od 6 mc, w związku z tym mogę już napisać kilka słów na temat firmy i usługi. Dla mnie komplet gwiazdek. Bo nie można ocenić na 6 "

Bronisław / 2013-06-29

"Jestem klientką operatora Airmax od dość dawna. 7 lat już na pewno. Jako jednoosobowy przedsiębiorca staram się wybierać usługi oferowane przez lokalne podmioty, szczególnie polskie. Więc ostatecznie wybrałam właśnie przedsiębiorstwo Airmax. Jestem bardzo zadowolona. Internet jest mega szybki. W kwestii kosztów, to właściwie ich nie czuć. Przy okazji, pozdrawiam przuprzejme kobiety z infolinii!"

Marceli / 2013-06-19

"Nie przypominam sobie teraz, gdzie po raz pierwszy rzuciła mi się w oczy reklama firmy Airmax. Za to wiem, że skusił mnie bezpłatny i niezobowiązujący okres próbny. Pomyślałem wtedy, co mi zależy, spróbuję. Wypełniłem i wysłałem formularz i jeszcze tego samego dnia doradca odpisał. Nie minęła nawet doba, a wręczono mi pakiet do testowania. Po niecałych dwóch tygodniach testowania zawarłem umowę, ponieważ byłem naprawdę zadowolony z jakości łącza. Do tego zaproponowano mi naprawdę ok warunki. Później okazało się, że firma Airmax dostarcza także sporo towarzyszących usług, jak serwery i hostingi czy wykonywanie stron internetowych. Jak ktoś zakłada działalność gospodarczą, to według mnie jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Wacław / 2013-06-16

"Nie pamiętam już, w jakim miejscu po raz pierwszy zauważyłem reklamę firmy Airmax. Za to bardzo dobrze kojarzę, że zainteresował mnie darmowy i niezobowiązujący okres testowania. Pomyślałem wtedy, co mam do stracenia, trzeba spróbować. Wysłałem formularz i jeszcze tego samego dnia doradca oddzwonił. Następnego dnia wręczono mi pakiet do testów. Po 14 dniach testowania zdecydowałem się podpisać umowę, ponieważ byłem bardzo zadowolony z parametrów Internetu. Do tego zaproponowano mi super cenę. Jednocześnie okazało się, że mój operator oferuje także sporo dodatkowych usług, jak hostingi czy tworzenie stron internetowych. Jak ktoś otwiera swój biznes, to w mojej opinii jest to genialna opcja. Oczywiście polecam!"

Zyta / 2013-06-10

"Z Internetem Airmax mam kontakt już od 4 lat, więc chyba mogę wypowiedzieć się o tym Internecie. Airmax to marka konkretna, realizuje usługę na oczekiwanym i co bardzo ważne - niezmieniającym się poziomie. Szybkość tranferu wskazana w umowie jest w pełni osiągalna. Awaryjność zerowa, no może poza sytuacją wyłączenia prądu. Wysokość abonamentu adekwatna do jakości, czyli super. Ja polecam."

Matylda / 2013-06-02

"Dzięki Waszej firmie mam bezproblemowe połączenie z bliskimi, co uważam za niezbędne w okresie teraźniejszym. Usługę wykonano błyskawicznie - bez miliona kabli i przekopywania ziemi. Główne plusy to bardzo duża przepustowość Internetu i niewiarygodnie niskie opóźnienia tzw. pingi. Polecam zrobić speedtest. Na pochwałę zasługuje też zaangażowana i sprawnie działająca obsługa klienta. Ja polecam."

Karolina / 2013-05-22

"W naszej firmie zdecydowaliśmy się na łącza Airmax w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na przepustowość – głównie chodziło o prędkość przesyłu, celem swobodnego prezentowania na odległość dostarczanych produktów. Zawsze korzystaliśmy z Plusa, niestety okazało się, że najwięksi operatorzy sieci GSM aktualnie nie umieją podołać naszym oczekiwaniom. Na nasze oczekiwania odpowiedziała dopiero oferta firmy Airmax. Wdrożono u nas mega szybkie łącze symetryczne. Po miesiącu na firmowej skrzynce pojawił się e-mail, że od teraz mamy jeszcze większą prędkość gratis. To się nazywa dbałość o użytkowników. Naprawdę polecam – zarówno rozwiązania technologiczne, jak i firmę Airmax jako partnera biznesowego."

Daria / 2013-05-20

"Profesjonalny dostawca internetu. Podczas zawierania umowy można było dograć warunki. Sam Internet – bez zastrzeżeń. Mam limit 300, a w praktyce jest dużo więcej. Zaletą jest także stabilne łącze. Miałem niewielkie problemy na początku, jednak zespół wsparcia Airmax bardzo szybko zidentyfikował nieprawidłowości i ustabilizował łącza. Mając jeszcze niedawno internet domowy z Plusa to jest przepaść. Polecam."

Anita / 2013-05-08

"Zdecydowanie najgodniejszy polecenia dostawca usług internetowych w województwie opolskim. Używam Airmax Internet już od 2 lat. Mam już następną umowę. Od początku korzystania z Internetu Airmax problemy zdarzyły się może kilka razy i trwały krótko. Szybkość stała. Usługa działa bez zacięć – także w czasie przeglądania złożonych stron www, pracy zdalnej czy oglądania filmów i seriali w wysokiej jakości. Ja polecam usługę Airmax."

Sara / 2013-05-03

"Korzystam z Internetu Airmax już od przeszło 8 miesięcy. Mają naprawdę niespotykane w dzisiejszych czasach traktowanie klientelę. Mogłem sam przeprowadzić instalację Internetu. W efekcie nie musiałem czekać w domu na ekipę roboczą ani rezerwować terminu. Kupiłem zestaw startowy, podłączyłem zgodnie z instrukcją i to wszystko. Usługa działa płynnie, bez zacięć. Bardzo dobrze konsultant doradził mi, żeby kupić router W-Fi. Dzięki temu mam zasięg w we wszystkich pomieszczeniach."

Seweryn / 2013-04-26

"Upłynęło już kilkanaście miesięcy od zawarcia umowy, dlatego mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że Airmax internet jest szybki. Chyba nigdy nie mieliśmy nawet krótkiej przerwy. Wszystkie wykorzystywane przez nas systemy działają idealnie. Jesteśmy dużą spółką, kadra składa się z wielu pracowników. Sprzęt komputerowy, system automatyki, telewizja przemysłowa - wszystko funkcjonuje bez przerw. Duzi operatorzy wypadają raczej kiepsko na tle usług Airmax. Jeśli szukasz Internetu do firmy, to jak najbardziej polecam. Pozdrawiamy."

Michał / 2013-04-22
Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Opole, oraz następujące miejscowości:

Gracze
Magnuszowice
Dziekaństwo
Chrzowice
Schodnia
Złotniki
Grabie
Borki
Babi Las
Kały
Stobrawa
Opole
Lędziny
Dębiniec
Zagwiździe
Molestowice
Stare Budkowice
Młodnik
Kąty
Szydłowiec
Źlinice
Roszkowice
Kadłub Turawski
Chmielowice
Tułowice Małe
Tarnica
Kępa
Chrząszczyce
Goszczowice
Piotrowa
Kobylno
Ozimek
Tułowice
Domecko
Chrząstowice
Dąbrowa
Żelazna
Karłowice
Tarnów Opolski
Ligota Turawska
Ligota Tułowicka
Kolanowice
Pustków
Jełowa
Jedlice
Sady
Sokolniki
Boguszyce
Krzyżowa Dolina
Kup
Górki
Nowa Kuźnia
Sosnówka
Michałówek
Przysiecz
Ochodze
Prószków
Narok
Sławice
Zimnice Małe
Wolny
Dylaki
Dąbrówka Łubniańska
Dobrzeń Mały
Niemodlin
Murów
Łubniany
Chróścice
Otok
Kotórz Mały
Karłowiczki
Sarny Wielkie
Pucnik
Staniszcze Małe
Dębska Kuźnia
Luboszyce
Smolnik
Ostrówek
Osiny
Nakło
Komprachcice
Czarnowąsy
Polska Nowa Wieś
Świerkle
Popielów
Kosorowice
Zimnice Wielkie
Surowina
Antoniów
Wawelno
Zakrzów Turawski
Jaśkowice
Brynica
Stare Siołkowice
Krasna Góra
Ligota Prószkowska
Krasiejów
Szczedrzyk
Niewodniki
Radoszowice
Wrzoski
Mechnice
Dobrzeń Wielki
Brzęczkowice
Skarbiszowice
Kaniów
Kurznie
Brzezie
Turawa
Wydrowice
Radomierowice
Tłustoręby
Kolonia Jaśkowice
Góra
Folwark
Nowe Budkowice
Dębie
Gościejowice
Bierdzany
Winów
Raszowa
Przywory
Węgry
Wybłyszczów

© 2022 Airmax.pl